Kolektivní účast českých firem na veletrhu strojírenských subdodávek MECSPE Parma 2016

17. 3. 2016

  • Země: Itálie
  • Datum zveřejnění: 16.03.2016

logoTři dny budou mít čeští vystavovatelé možnost prezentovat své výrobky na mezinárodním veletrhu MECSPE 2016 (17. – 19. 3. 2016) zaměřeném na zpracovatelský průmysl, subdodávky a výrobní technologie v italské Parmě. Že se jedná o významnou událost, dokládá jak situace na italském trhu, který zaznamenává oživení, tak i seznam účastníků, kteří na akci každoročně zavítají. V minulem roce se veletrhu zúčastnili nákupčí jak z Italie, tak i z různých evropských i mimoevropských zemí (např. Brazílie, Jižní Korea, Francie, Německo, Turecko) a představilo se na něm přes 1 200 vystavovatelů. Celkově pak veletrh hostil více než 30 000 návštěvníku z řad majitelů, technických ředitelů i manažerů nejrůznějších firem.       

Zvýšený počet poptávek v Itálii v daném sektoru se navíc už přetavil i v růstu celkového segmentu průmyslu a doprovází tak pozitivní atmosféru napříč strojírenským sektorem. Účast na veletrhu, který je svým zaměřením jediným italským veletrhem upřeným přímo na strojírenské, elektronické a plastikářské subdodávky je tak ideální příležitostí pro české exportéry k nalezení dalších odbytových kanálů jak v Itálii, tak i při jiných mezinárodních společnostech.

O minimálně srovnatelnou událost by se mělo jednat i tenhle rok. Organizátor před veletrhem spustil velkou reklamní akci, při které publikuje cca. 700 článků a inzerátů v odborném tisku a zasílá 250 000 pozvánek a 500 000 newslettrů.

Kancelář CzechTrade v Miláně tak připravila účast hned pro několik českých firem:

DEL a.s. je česká společnost s více než 20letou historií zabývající se především atomizací, elektrotechnikou, robotizací a mechanickými řešeními na klíč pro své zákazníky.

Slevárná Kuřim a.s. se na trhu pohybuje již 60 let a ve své práci se zaměřuje hlavně na využití inovativních technologií při výrobě náročných odlitků pro obráběcí stroje a ostatní odvětví průmyslové výroby.

Slévárny Třinec, a.s. se pyšní více než 170 lety a výrobou strojně i ručně formovaných odlitků. Součástí výrobního procesu jsou i služby jako výroba modelového zařízení, tepelné zpracování, opracování a povrchová úprava odlitků vč. lakování.  

MetalPlast Lipník n. B. a.s. navazuje na výrobu sahající až do roku 1964 a ve své produktovém portfoliu nabízí své výrobky pro strojírenství, automobilový průmysl, hutnictví i další odvětví.       

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Itálii

 

 

 

Tisknout Vaše hodnocení: