Komora SNS pořádá podnikatelskou misi do Běloruska

12. 4. 2018 | Zdroj: Obchodní komora

Podnikatelskou misi do Běloruska chystá na květen Komora pro hospodářské styky se SNS ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Mise se bude konat  v termínu 21. až 24. května 2018 při příležitosti zasedání česko–běloruské smíšené komise. „V průběhu mise navštívíme dva významné běloruské regiony – Minsk a Grodno, kde kromě konferencí proběhnou dvoustranná B2B jednání českých a běloruských firem," přiblížil  program mise František Masopust, předseda představenstva a generální manažer Komory SNS.

Českou delegaci na jednání smíšené komise povede náměstek ministra průmyslu a obchodu Eduard Muřický. „Pan náměstek se zúčastní i části programu naší podnikatelské mise, česko-běloruských podnikatelských fór v obou navštívených destinacích," dodal František Masopust. Současně bude misi doprovázet mimořádný a zplnomocněný velvyslanec ČR v Bělorusku Milan Ekert a obchodní rada velvyslanectví v Minsku Ivan Galát. „Nelze ani vyloučit účast velvyslance Běloruska v České republice pana Valerie Kurdyukova," navázal František Masopust.

Zájemci o účast mohou vyplnit a zaslat  přihlášky a  firemní profil na obvyklou adresu trushko@komora.cz nejpozději do 23. 4. 2018, aby je organizátoři mohli informace zpracovat a zaslat partnerským komorám v Minsku a Grodnu.  Komora SNS připojuje  seznam firem, které v Grodněnské oblasti působí. V případě zájmu si české firmy mohou konkrétní firmu vybrat a zahrnout požadavek na setkání s jejím představitelem do firemního profilu.

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek