Lasvit otevřel showroom v indickém Dillí

22. 2. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Lasvit otevřel showroom v indickém Dillí Velvyslanec Milan Hovorka a státní tajemník Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky Robert Szurman byli čestnými hosty u příležitosti otevření showroom společnosti Lasvit v centru moderního designu „Vis-á-Vis Experience Centre“ v pátek 17. února 2017 v Dillí.

Přední dodavatel designových skleněných svítidel a instalací, společnost Lasvit, která spolupracuje s tradičními českými sklárnami a světovými designéry, posílila svou přítomnost v Indii otevřením showroom v Dillí za přítomnosti zakladatele společnosti Leona Jakimiče a brazilského designéra Humberta Campany. Mezi vystavenými objekty proto nechyběl kus z dílny designového studia Campana Brothers z kolekce nazvané „Candy“.

Uvedená kolekce vychází ze série studia Campana Brothers nazvané „Sushi“ a z fascinace brazilské designové dvojice sklem. Kolekce je inspirována barevnými cukrovinkami, které se prodávají na populárních brazilských tržištích. Tento koncept byl s nadšením přijat českými skláři a technicky zpracován do výsledné podoby.

Otevření showroom bylo zařazeno mezi oficiální doprovodné akce výstavy India Design 2017 a bylo zorganizováno ve spolupráci s ELLE Décor India a centrem designu „Vis-á-Vis Experience Centre“ v Dillí.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Dillí (Indie). Autor: Milan Touš, ekonomický diplomat.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek