Lichtenštejnsko – varování před doménou www.launtonwealth.com resp. jejími mutacemi

29. 4. 2016 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

Původně na webové stránce www.launtonwealth.com, nyní na nejrůznějších aktivních mutacích této stránky, se objevují nepravdivé informace, že se jedná o legální finančně zprostředkovatelkou, pojišťovací firmu, která získala povolení od lichtenštejnské finanční správy Finanz-Control Anstalt, Heiligkreuz 52, 9490 Vaduz, a má mít číslo obchodního registru FL-0001.536.585-0.

Dle oficiálního upozornění nemá firma skrývající se za www.launtonwealth.com resp. za mutacemi žádná oprávnění lichtenštejnského finančního dozoru Finanzmarktaufsicht (FMA) a nemá žádné obchodní sídlo v Lichtenštejnsku. FMA důrazně upozorňuje, že mezi www.launtonwealth.com a Finanz-Control Anstalt neexistuje žádné spojení. FMA poukazuje, že správci/zřizovatelé stránek www.launtonwealth.com nemají v Lichtenštejnsku oprávnění nabízet a vykonávat žádné finanční služby.

FMA velmi důrazně odrazuje od provádění jakýchkoliv finančních/investičních operací pomocí www.launtonwealth.com, resp. jejích mutací. Pomocí prolinku na reálně existující společnost se provozovatelé domén(y) pokoušejí získat peníze od investorů, kterým hrozí „totální ztráta“.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Bernu (Švýcarsko).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek