LINET na Australian Healthcare Week v Sydney

24. 3. 2016

  • Země: Austrálie, Nový Zéland
  • Datum zveřejnění: 22.03.2016

Produktovou řadu zdravotnických lůžek LINETU představili na veletrhu paní Klára Horzinková, marketingová ředitelka firmy, a pan Jiří Mlch, regionální obchodní manažer pro oblast Asie a Pacifiku.

LINET v Austrálii v současné době působí prostřednictvím výhradní spolupráce s australskou distribuční firmou ACI Group, která má pobočky ve všech státech Australského společenství.

Účast LINETu na veletrhu přišli podpořit velvyslanec ČR v Canberře pan Martin Pohl, generální konzulka ČR v Sydney paní Hana Flanderová a ředitel zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney pan Vojtěch Helikar.

LINET již vyváží své výrobky do více než stovky zemí světa a Austrálie patří v současné době mezi trhy, s nimiž firma počítá pro další mezinárodní expanzi, a proto zde hledá i nové obchodní příležitosti.

Účast na veletrhu je jen jednou z řady cílených marketingových aktivit, které LINET za poslední rok v Austrálii realizoval.

Za podpory ZÚ Canberra, GK Sydney a CT Sydney proběhla úspěšně mise LINETu do Queenslandu, Jižní Austrálie a Viktorie, kde se regionální manažer společnosti pan Jiří Mlch setkal s řadou klíčových autorit ve zdravotnictví a mohl tak místním ministerstvům zdravotnictví a nákupčím zdravotnických zařízení představit společnost a její portfolio. V letošním roce chce firma opět za podpory ZÚ, GK i CT absolvovat podobná jednání také v Novém Jižním Walesu, Západní Austrálii a v Severním teritoriu.

Ve spolupráci s českou pobočkou agentury Austrade a honorárním konzulem Austrálie v Praze panem Petrem Vodvářkou připravil LINET také projekt spolupráce se vzdělávacími centry pro zdravotnický personál ve státě Viktoria. Ve vzdělávacích institucích INHA (Institute of Health and Nurcing Australia) a ACFE (Australian Center for Futher Education) v Melbourne proběhla ve dnech 1. a 2. 3. 2016 úspěšně prezentace zdravotnických lůžek LINET za účasti VZÚ Canberra, který udělil projektu záštitu. Obě vzdělávací instituce připraví v letošním roce klinické studie využití zdravotnických lůžek, které mohou pomoci při účasti LINETu v tendrech zdravotnických zařízení v Austrálii.

Firma LINET rozšiřuje své aktivity také na Nový Zéland, kde již proběhla jednání s potenciálními distributory.

Zdroj: Generální konzulát České republiky v Sydney
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney.

Tisknout Vaše hodnocení: