LINET se představil australským zákazníkům

27. 10. 2015

  • Země: Austrálie
  • Datum zveřejnění: 27.10.2015

Česká společnost LINET je předním světovým výrobcem nemocničních lůžek, své výrobky vyváží do více než stovky zemí po celém světě.Ilustrační obrázek

Mezi trhy, s nimiž firma počítá pro další mezinárodní expanzi, patří také Austrálie, kde nyní intenzivně hledá nové obchodní příležitosti. V tom ji podpořila také série říjnových setkání regionálního manažera společnosti Jiřího Mlcha se zástupci klíčových autorit pro zdravotnictví ve státech Queensland, Jižní Austrálie a ve státě Viktoria.

Setkání organizačně zaštítily zahraniční kancelář CzechTrade v Sydney ve spolupráci s velvyslanectvím ČR v Canberře a konzulátem ČR v Sydney. Cílem celé akce bylo oficiálně představit společnost LINET a její portfolio místním ministerstvům zdravotnictví a nákupčím zdravotnických zařízení. Jednání se rovněž zúčastnili ředitelé nemocnic, případně vedoucí pracovníci ošetřovatelských oddělení. 

LINET největší potenciál australského trhu vidí v segmentu sofistikovaných lůžek pro oddělení ARO a JIP. Proto se setkání zaměřila na představení nejvyššího modelu Multicare s unikátní funkcí laterálního náklonu. Díky němu lůžko aktivně přispívá k prevenci zdravotních komplikací pacientů v kritickém stavu a personálu zase snižuje fyzickou námahu při některých ošetřovatelských úkonech.

Český výrobce v Austrálii působí prostřednictvím výhradní spolupráce s australskou distribuční firmou Active Medical. Ta LINET zastupuje ve všech státech Austrálie.

Společnost LINET vznikla v roce 1990. Portfoliem produktů pokrývá řešení určená pro intenzivní péči, běžná lůžková oddělení i pro domovy seniorů či léčebny dlouhodobě nemocných. Naprostá většina produkce je určena na export. 

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney.

Tisknout Vaše hodnocení: