Manažer roku 2017 jinak: Ocení největší osobnosti uplynulého čtvrtstoletí

29. 9. 2017 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Řídící výbor tradiční soutěže rozhodl na konci září o tom, že bude mít Manažer roku v příštím roce jinou podobu než obvykle. Pětadvacetiletou historii soutěžního klání slavnostně uzavře ocenění českých manažerských osobností, které v něm sbíraly vavříny od roku 1993.

Mimořádně proto nebudou probíhat ani nominace finalistů do 25. ročníku.

„Pětadvacátý ročník soutěže, který příhodně probíhá v roce stého výročí založení republiky, je ideální příležitostí ohlédnout se zpět a připomenout si, co vše se v českém managementu událo,“ shrnuje za organizátory prezident České manažerské asociace Pavel Kafka.

Manažer roku od roku 1993 vyzdvihuje vynikající výsledky práce šéfů firem v České republice. U vzniku stály Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Poslední dva zmínění vyhlašovatelé se v roce 2018 budou soustřeďovat na sté výročí průmyslu v ČR, a proto se soutěže nezúčastní.

Slavnostní ceremoniál k pětadvacetiletému výročí proběhne 19. dubna 2018 za účasti předních českých manažerů, politiků a dalších významných osobností na pražském Žofíně.

Nejlepšími tuzemskými manažery roku 2016 byli letos na jaře oceněni lídři inovativních firem Marta Nováková z U & SLUNO a Emil Beber ze společnosti Kovobel (oba na snímku). Více si přečtěte v článku Ceny sbírali zástupci inovativních a progresivních firem na BusinessInfo.cz.

 

Redakčně upravená tisková zpráva Manažer roku 2017

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek