Mayská Riviéra má 1. digitální hotel v Latinské Americe

1. 6. 2016

  • Země: Mexiko
  • Datum zveřejnění: 31.05.2016

Akumal Bay je 1. digitálním hotelem v Latinské Americe. Jedná se o společný projekt společnosti Cable&Wireless Networks (C&N) s Multimedia de Tulum (M2T). Realizace projektu trvala bezmála 10 let a vyžádala si investici ve výši 2,5 milionu dolarů.

ilustrační obrázekHotel Akumal Bay s 446 pokoji, který se nachází v oblíbené dovolenkové destinaci Riviera Maya, se proměnil v první digitální hotel v Mexiku, díky využití platformy Milenium Telecom, která poskytuje neomezený internet o rychlosti 850 Mb/s.

Během roku 2016 se očekává, že neomezeného připojení bude využívat dalších 14 z celkových 90 hotelů v zóně. Nová platforma umožňuje bezproblémový průběh videokonferencí a videohovorů, připojení více než 400 notebooků najednou a další výhody, které uvítají vedle běžných klientů hotelu především pořadatelé konferencí a dalších business akcí.

Viceprezident společnosti Soluciones de C&W Networks Javier Pereira uvedl, že společnost několik let pracovala na položení téměř 42 tisíc kilometrů podmořských kabelů, ale nedařilo se jí nalézt takového partnera jako je společnost M2T, který by si plně uvědomoval potřebu zlepšení internetového připojení pro budoucnost turismu.

Zdroj: El Financiero
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Mexiku.

Tisknout Vaše hodnocení: