Mimořádně výhodná nabídka účasti na prestižním veletrhu Biofach 2018

15. 5. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zemědělství (MZe)

Ministerstvo zemědělství zve české firmy nabízející produkty či suroviny v biokvalitě k účasti na společné expozici ministerstva na veletrhu BIOFACH 2018, který se uskuteční v Norimberku ve dnech 14. - 17. února 2018.

S cílem podpořit české firmy v oblasti bio potravin na evropském i světovém trhu připravuje Ministerstvo zemědělství národní expozici o velikosti cca 200 m2  na veletrhu BIOFACH  na Norimberském výstavišti. Firmy ve společné expozici budou moci kromě vlastního info pultu a vitríny využít i společné zázemí a budou zařazeny v Průvodci expozicí (propagační katalog firem).

Podmínky účasti na stánku MZe:

Účast firem na tomto veletrhu je podporována v rámci dotačního programu 9Ha Podpora účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí pod patronací Ministerstva zemědělství (částečná úhrada pronájmu výstavní plochy, úhrada registračního poplatku a jedné zpáteční letenky do veletržní destinace) dle podmínek, jež upravují „Zásady, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotací pro rok 2018“. Nutností pro firmy je doručení tzv. Motivačního formuláře nejpozději den před zahájením veletrhu na e-mail: jitka.borkovcova@mze.cz.

Stavba expozice včetně technického zabezpečení je plně v režii Ministerstva zemědělství, firmy si objednají vlastní plochu o velikosti 6 m2 (ve společné expozici se počítá s účastí cca 14-16 firem).

Přihlášku k účasti ve společné expozici Ministerstva zemědělství na veletrhu BIOFACH 2018 je nutno zaslat nejpozději do 31. 5. 2017.

Veškeré informace budou současně zveřejněny na www.eagri.cz.

Informace o veletrhu

Mezinárodní veletrh biopotravin BIOFACH 2018 se koná každoročně společně s veletrhem VIVANESS na výstavišti Messe Nürnberg. Veletrh je otevřen od 9-18 hodin, poslední den od 9-17 hodin. Ministerstvo zemědělství plánuje společnou expozici na ploše přibližně 200m2. Realizátor expozice bude vybrán na základě výběrového řízení (předpoklad léto 2017).

Více informací o veletrhu naleznete na www.biofach.de


Více informací o podmínkách účasti a přihláška

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek