Mixit se soustředí na Polsko a Slovensko, kde eviduje nárůst v počtu zákazníků

26. 3. 2015

  • Země: Polsko
  • Datum zveřejnění: 25.03.2015
  • Zdroj: Mixit.cz

ilustrační obrázekČeský start-up Mixit zprovoznil kanadskou verzi webu. Suroviny, míchání a expedici zajišťuje v Montrealu pro zákazníky z celé Kanady. Většinový podíl v kanadském Mixitu patří česko-kanadskému páru Oldřichu Bláhovi a Stephanii Jacksonové.

Více na: http://zpravy.e15.cz/byznys/obchod-a-sluzby/obchodnik-s-chovatelskymi-potrebami-placek-koupil-polskeho-lidra-trhu-1174723#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylVíce na: http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/dovoz-piva-do-ceska-loni-vyrazne-propadl-1174230#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylČeská firma Mixit, která vyrábí a prodává müsli, expandovala na kanadský trh. Na dotaz ČIANEWS to uvedl jednatel Mixit Martin Wallner s tím, že v Kanadě byla vybudována výrobní provozovna a produkci i distribuci zajišťuje místní společnost. Mixit dodává know how z oblasti marketingu, výrobních postupů, receptur a IT zajištění. Další zahraniční rozšíření v rámci centrální Evropy plánuje firma na rok 2016. V současnosti se Mixit soustředí zejména na Polsko, kde eviduje nárůst v počtu zákazníků. Angažuje se i na Slovensku, letos chce začít prodávat své zboží i v Maďarsku.

 Více na: http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/dovoz-piva-do-ceska-loni-vyrazne-propadl-1174230#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylinkZpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade ve Varšavě. 

 

 

Tisknout Vaše hodnocení: