Mladí podnikatelé mohou vyhrát peníze na rozjezd i stáž v Berlíně

22. 4. 2016 | Zdroj: BusinessInfo.cz

motiv článku - Mladí podnikatelé mohou vyhrát peníze na rozjezd i stáž v Berlíně Šanci mladým podnikatelům na startu kariéry nabízí již druhý ročník soutěže Berlin Startup Calling. Výherci, kteří představí nejlepší projekt, získají 7 tisíc euro a absolvují stáž v úspěšném start-upu v německé metropoli.

„Poté, co se v loňském roce zapojilo množství mladých lidí z celého světa, se ve druhém ročníku soutěží o ještě atraktivnější ceny,“ říká Michaela Guldanová ze společnosti Visual Meta, jež soutěž organizuje. Soutěžící musejí vypracovat projekt pro oblast digitálních technologií, e-commerce, či mobilního internetu. Výzva je určena pro mladé lidi ve věku od 18 do 30 let.

Oceněno bude celkem 5 nejlepších projektů, které vybere odborná poroty soutěže.

Výherce bude moci absolvovat placenou stáž v jedné z úspěšných německých firem a zároveň se potěšit z výhry 7000 eur. Autor druhého nejlepšího projektu získá hotovost 3500 eur, třetí v pořadí pak 1700 eur. Čtvrté a páté místo obdrží věcnou cenu.

Lhůta pro podávání soutěžních přihlášek běží do konce roku 2016. Vítězné projekty budou vyhlášeny 31. ledna 2017.

Další informace o soutěži, podmínkách účasti a přihlášku najdete na webové stránce: www.shopalike.cz/berlin-startup-calling-2016

Redakčně upravená tisková zpráva shopalike.cz

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek