Moravskoslezský kraj se v Londýně prezentoval britským investorům

13. 6. 2016 | Zdroj: Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

motiv článku - Moravskoslezský kraj se v Londýně prezentoval britským investorům Ve středu 8. června 2016 se v rezidenci českého velvyslance v Londýně konal prezentační seminář Moravskoslezského kraje.

Zahájil jej hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák, který podrobně představil všechny zásadní aspekty kraje důležité pro zahraniční investory. Vyzdvihl významné firmy, nabídku průmyslových zón, informace o vysokých školách a dalších vzdělávacích institucích. Po vystoupení hejtmana následovala prezentace agentury CzechInvest s důrazem na možné pobídky, které Česká republika investorům nabízí.

V rámci panelové diskuze pak zástupci firem OKIN Business Process Services, PASSERINVEST a TIETO Czech, které již v Moravskoslezském kraji působí, mluvili o zkušenostech s podnikáním a o důvodech, proč se rozhodli investovat právě v tomto regionu.

Akce se účastnila více než čtyřicítka zástupců investičních a poradenských společností, finančních institucí a dalších firem především z Londýna. Seminář organizoval Moravskoslezský kraj prostřednictvím své Agentury pro regionální rozvoj. Partnerem a spolupořadatelem akce byla česká ambasáda v Londýně a Agentura na podporu podnikání a investic CzechInvest.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek