Náměstci MPO a MZV budou k dispozici ke konzultacím na Klientském centru pro export

14. 5. 2015 | Zdroj: CzechTrade

motiv článku - Náměstci MPO a MZV budou k dispozici ke konzultacím na Klientském centru pro export Náměstek ministra zahraničních věcí Martin Tlapa a náměstek ministra průmyslu a obchodu Vladimír Bärtl budou společně k dispozici českým podnikatelům ke konzultacím exportních příležitostí v Klientském centru pro export v sídle agentury CzechTrade.

Pánové Tlapa a Bärtl budou k dispozici v níže uvedených termínech, agentura CzechTrade sídlí na adrese Dittrichova 21, Praha 2.

Klientské centrum pro export je společným projektem Ministerstva zahraničních věcí, Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a agentury CzechTrade. Prostřednictvím Jednotné zahraniční sítě zastupitelských úřadů ČR a zahraničních kanceláří CzechTrade je schopné zprostředkovat služby ve více než 90 zemích světa.

Podrobnosti o nabízených službách

Zájemci o konzultace mohou kontaktovat Klientské centrum na emailové adrese kcexport@businessinfo.cz. V žádosti o konzultace je nutné uvést kontaktní osobu, telefonní spojení, identifikační číslo společnosti, stručné informace o profilu firmy a exportní záměry, kterých se konzultace má týkat. Pracovníci Klientského centra poté budou zájemce kontaktovat ve věci potvrzení schůzky a upřesnění termínu.

Termíny pro konzultace

  • 26. 5. 2015 – 13:00-16:00 hod – náměstek ministra zahraničních věcí Martin Tlapa.

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek