Nejlepší města pro podnikání v Kanadě v roce 2015

26. 10. 2015

  • Země: Kanada
  • Datum zveřejnění: 26.10.2015

Ilustrační obrázekMěsta a městečka umístěná od východu na západ Kanady, která by měla zájem o váše podnikání. Takže kde se usídlit? Náš první každoroční Žebříček Top 10 nejoblíbenějších míst v zemi.

Kam umístíte vaši firmu má velký vliv na to, zda firma přežije a zda se jí bude dařit. A v zemi plné rušných a rychle rostoucích měst, existuje spousta úžasných míst, která uživí a podpoří váš podnik, obchod nebo kancelář.

Tak, jak si vybrat?                            

Jako součástí naší první každoroční studie, která byla zaměřena na vyhledání nejlepších míst Kanady pro podnikání, jsme prozkoumali 50 největších kanadských měst, abychom našli města s rychle rostoucími trhy, nejnižšími náklady, nejpřístupnějšími daněmi a regulačními systémy.

Zajímalo by vás, kam umístit váš další obchod nebo kancelář, nebo byste rádi srovnali vaše rodné město s ostatními městy? Podívejte se na náš žebříček.

Zde je Top 10 nejlepších míst pro podnikání v Kanadě v roce 2015 a zároveň uvádíme hlavní důvod, proč se každé město kvalifikovalo:

1. MILTON, ONTARIO

“Milton je nejrychleji rostoucí komunita v Kanadě a z této komunity se stalo jedno z nejvzdělanějších a nejrušnějších míst, kde si každý najde svoje.”

2. CALGARY, ALBERTA

“Naše energie. Nebojíme se riskovat a jsme vizionáři. Naše perspektiva je globální a naše západní hodnoty břehy melou.”

3. WINNIPEG, MANITOBA

“Winnipeg má nejnižší náklady k podnikání v západní Kanadě a dokonce nižší než podobná města v USA, která jsme prověřili.”

4. BURLINGTON, ONTARIO

Moneysense zhodnotil Burlington jako nejlepší středně velké město pro život v Kanadě. Tak proč nepracovat v nejlepším městě Kanady?”

5. WHITBY, ONTARIO

“Whitby se zavázalo posílit a rozvinout svou infrastrukturu, zařízení a služby, aby prosadilo udržitelný hospodářský růst.”

6. STRATHCONA COUNTY, ALBERTA

“Vynikající obchodní komunita v čele s Obchodní Komorou, integrovaná se silným hospodářstvím a s pevným daňovým základem.”

7. OAKVILLE, ONTARIO

“Podmínky pro život v Oakville přispěly k tomu, že tato komunita se stala číslo jedna pro výběr míst k životu pro firmy z celého světa.” 

8. AJAX, ONTARIO

“V Ajax získáte více cenově přijatelný domov pro váš business, umístěn pouze 20 minut od Toronta.” 

9. BRAMPTON, ONTARIO

“Rychle rostoucí lidmi poháněná ekonomika je strategicky umístěna spolu s rozmanitými firmami a mladou multikulturní pracovní sílou.” 

10. GRANDE PRAIRIE, ALBERTA

Grande Prairie se nachází v Regionálním Obchodním Prostoru, který má více než 260,000 obyvatel.”

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Calgary.

Tisknout Vaše hodnocení: