Finský veletrh Alihankinta 2017 doprovodí česká matchmakingová akce „Check the Czechs“

3. 8. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Finský veletrh Alihankinta 2017 doprovodí česká matchmakingová akce „Check the Czechs“ V rámci největšího finského subdodavatelského veletrhu Alihankinta 2017, jež se bude konat na konci září v Tampere, se uskuteční jako projekt ekonomické diplomacie matchmakingová akce „Check the Czechs“, při níž bude desítka českých firem usilovat o navázání obchodní spolupráce s finskými nákupčími.

Ve dnech 26. – 28. září 2017 se v Tampere, centru finského zpracovatelského průmyslu, uskuteční již 27. ročník největšího subdodavatelského veletrhu v zemi Alihankinta 2017.

V rámci doprovodného programu uspořádá Velvyslanectví ČR v Helsinkách v úzké spolupráci s agenturami CzechInvest a CzechTrade dne 26. 9. 2017 matchmakingovou akci pod názvem „Check the Czechs“. Desítka přihlášených českých firem bude při ní prezentovat svoje možnosti a schopnosti před auditoriem relevantních finských zpracovatelských společností, v druhé části akce se pak uskuteční konkrétní B2B jednání. Přínosem celé akce by nemělo být „pouhé“ navázání konkrétních obchodních vztahů pro přímo zúčastněné české společnosti, nýbrž i významné zviditelnění ČR v místě s koncentrací předních finských firem, což by mělo mít za následek celkové zvýšení zájmu o partnerství s českými společnostmi.

Akce, jíž se každoročně účastní přes tisíc vystavovatelů z několika desítek zemí, vždy přiláká většinu významných finských zpracovatelských firem a lze ji proto jednoznačně doporučit i všem dalším českým dodavatelským firmám, jež jsou aktivní v komoditách specifikovaných organizátory veletrhu.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Helsinkách (Finsko). Autor: Jaroslav Mandys, zástupce velvyslance.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek