Německá společnost KIRCHHOFF hledá dodavatele trubek pro automobilový průmysl

17. 8. 2016 | Zdroj: CzechTrade

Firma KIRCHHOFF Automotive se zabývá výrobou komplexních kovových a hybridních konstrukcí pro karoserie a podvozky pro světově nejvýznamnější automobilky. Zaměstnává více než 8.000 pracovníků ve 30 provozovnách v 11 zemích světa a dosahuje ročního obratu přes 1,3 miliard EUR.

Prostřednictvím agentury CzechTrade hledá KIRCHHOFF Automotive nové dodavatele trubek pro automobilový průmysl, a to zejména svařovaných karbonových trubek.

Bližší informace o firmě naleznete v přiložené prezentaci. Na vyžádání lze poslat výkresovou dokumentaci poptávaných typů trubek.

Potenciální dodavatelé by měli mít certifikát ISO (alespoň ISO 9001, ISO TS 16949 je výhodou).

V případě zájmu o spolupráci žádáme o vyplnění přiloženého dotazníku, na jehož základě bude centrální nákup firmy vybírat potenciální dodavatele. Vyplněný dotazník „Supplier Profile“ zašlete na adresu marek.jentschke@czechtrade.cznejpozději do 26. srpna 2016.

S vybranými dodavateli se firma setká dne 15. září 2016 v Praze.

„Firma KIRCHOFF Automotive se neustále rozvíjí a v posledních letech významně investuje do rozšiřování svých výrobních kapacit nejen v Severní Americe a Asii, ale také v Evropě. Velmi nás tedy těší, že můžeme českým společnostem zprostředkovat jednání o konkrétních obchodních příležitostech s takto silným a perspektivním partnerem“, uvádí Julie Malá ze zahraniční kanceláře CzechTrade Düsseldorf, která jednání s německou firmou zprostředkovala.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek