Newyorský veletrh Moda Manhattan s českou účastí

4. 5. 2016 | Zdroj: Generální konzulát České republiky

motiv článku - Newyorský veletrh Moda Manhattan s českou účastí Ve dnech od 2. do 4. května 2016 proběhl v New Yorku velký módní veletrh Moda Manhattan, jehož se zúčastnila i česká firma Holík se svou kolekcí módních rukavic. Veletrh se pořádá každý rok v Javits Center v New Yorku a patří mezi velké a zavedené veletrhy, které navštěvují špičky v módním oboru včetně agentů a zástupců největších obchodních domů (včetně např. Macy’s či Bloomingdale’s).

V letošním roce se veletrhu v roli vystavovatele zúčastnila ve spolupráci s Generálním konzulátem České republiky v New Yorku i česká společnost Holík, která představila svou kolekci vysoce kvalitních módních rukavic cílících na nejnáročnější klientelu.

Mgr. Michaela Palasová z firmy Holík k účasti firmy na veletrhu řekla: „Je to náš první krok na americký trh. Rozhodli jsme se k němu po dobrých zkušenostech s našimi produkty na trhu japonském, který prokazuje, že o výrobky ve špičkové kvalitě je na trhu velký zájem. Věříme, že i účast na veletrhu v Javits centru nám přinese potřebné kontakty a pomůže nám při vstupu na náročné trhy v USA.“

Návštěvníci stánku české firmy, které přišel pozdravit i generální konzul Martin Dvořák, ocenili především kvalitní materiály a jedinečné precizní ruční zpracování každého vystavovaného výrobku. Firma Holík, která v USA působí v rámci projektu MeoHub, tak udělala svou úspěšnou účastí na veletrhu další významný krok k etablování se na módním trhu v zámoří.

Informace poskytnuta Generálním konzulátem České republiky v New Yorku (Spojené státy americké).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek