Novinky z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (13. 1. 2017)

13. 1. 2017 | Zdroj: Agentura pro podnikání a inovace (API)

motiv článku - Novinky z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (13. 1. 2017) Přehled novinek z oblasti podpory podnikání v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) k 13. lednu 2017.

Program Inovace - aktualizace přílohy

Byla aktualizována Pravidla pro žadatele a příjemce - zvláštní část programu Inovace - Výzva I. Ke kapitole 5.1 Monitoring byla na str. 43 doplněna informace o nutnosti dokládání pracovních smluv zaměstnanců, jejichž pracovní místo vzniklo v souvislosti s realizací projektu a měnily se tak ukazatelé povinné k výběru.

Text Výzvy I programu a její přílohy jsou k dispozici na webu agentury API.

Program Inovace - aktualizace přílohy

Byla aktualizována Příloha č. 6 - Pravidla pro žadatele a příjemce - zvláštní část programu Inovace - Výzva III. Ke kapitole 6.1 Monitoring byla na str. 15 doplněna informace o nutnosti dokládání pracovních smluv zaměstnanců, jejichž pracovní místo vzniklo v souvislosti s realizací projektu a měnily se tak ukazatelé povinné k výběru.

Text Výzvy III programu a její přílohy naleznete na webu API.

Semináře

24. 1. 2017 Žádost o platbu a monitoring projektu v OP PIK

Agentura pro podnikání a inovace vás zve na seminář, který se uskuteční 24. ledna v Brně. Více informací o semináři naleznete v pozvánce.

25. 1. 2017 Žádost o platbu a monitoring projektu v OP PIK

Agentura pro podnikání a inovace vás zve na seminář, který se uskuteční 25. ledna v Pardubicích. Více informací o semináři viz pozvánka.

31. 1. 2017 Výběr dodavatele v OP PIK

Agentura pro podnikání a inovace vás zve na seminář, který se uskuteční 31. ledna v Ostravě. Více informací o semináři je k dispozici v pozvánce.

16. 2. 2017 Představení současných výzev Prioritní osy 3

Ministerstvo průmyslu a obchodu vás zve na seminář, který se uskuteční 16. února v Praze. Více informací o semináři naleznete na webu agentury API.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek