Novinky z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (5. 12. 2016)

5. 12. 2016 | Zdroj: Agentura pro podnikání a inovace (API)

motiv článku - Novinky z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (5. 12. 2016) Přehled novinek z oblasti podpory podnikání v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) k 5. prosinci 2016.

Aktualizace Pravidel pro výběr dodavatelů OP PIK

Dne 5. prosince 2016 vstoupila v platnost nová verze Pravidel pro výběr dodavatele OP PIK. O tom, jaké aktualizace byly provedeny, se můžete dočíst na stránkách API

Příloha Pravidla pro výběr dodavatelů v OP PIK je k dispozici na stránkách API.

Nová příloha - Návodka pro vyplnění formuláře oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

V minulých dnech byla vydána Příloha č. 2 -  Návodka pro vyplnění formuláře CZ02 – oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení. Jedná se o návodku k formuláři oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení, který se vyplňuje na Věstníku veřejných zakázek a používá se pro všechna výběrová řízení dle Pravidel pro výběr dodavatelů.  

Příloha je k dispozici na stránkách API.

Aktualizace Příručky CBA

Dne 5. prosince 2016 byla aktualizována příloha CBA - Příručka žadatele. Seznam provedených změn oproti předchozí verzi je uveden na straně 2. 

Příručka je k dispozici na stránkách API.

15. 12. Program Inovace - inovační projekt 

Agentura pro podnikání a inovace Vás zve na seminář, který se uskuteční 15. prosince v Praze. Více informací o semináři naleznete v pozvánce.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek