Obchod s nábytkem Ikea u nádraží Westbahnhof by mohl být otevřen v roce 2021

27. 3. 2018

  • Země: AT - Rakousko
  • Datum zveřejnění: 27.03.2018

Nábytkářský gigant IKEA formuje nový nákupní dům u nádraží Westbahnhof ve Vídni. Koncept budovy obchodu zahrnuje mimo jiné otevřené střešní prostory včetně kavárny a prvky se zelení na fasádě. Zda bude projekt zrealizován, zůstává otevřené.

Rezidenti a zájemci se mohou dozvědět o vývoji projektu na internetových stránkách. Nabízí se také možné datum otevření. Pokud bude projekt Ikea-Cityprojekt shledán uskutečnitelným, mohl by být obchod otevřen v bývalém "Blauen Haus" v budově nádraží Westbahnhof v roce 2021. Rozhodnutí o realizaci ještě nepadlo.

Pokud bude dům nábytku u nádraží Westbahnhof realizován, nabídne a ukáže ve svých prostorách celý svůj sortiment. Odvést si z ochodu však budete moci pouze výrobky, které si lze odvést metrem nebo na jízdním kolem. Zbytek sortimentu bude dodán přepravní službou, jelikož sklad nebude k dispozici. V současnosti je ve Vídni pouze jedna prodejna nábytku Ikea. Další se nachází v bezprostřední blízkosti Vídně, konkrétně v nákupním centru Süd ve městě Vösendorf.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade ve Vídni.
Zdroj: Die Presse

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: