Obchodní příležitosti za 5,5 miliard liber v největším evropském infrastrukturním projektu

5. 4. 2013

  • Země: Velká Británie
  • Datum zveřejnění: 05.04.2013

ilustrační obrázekProjekt Crossrail, největší infrastrukturní projekt tohoto typu v evropském měřítku, představuje plán na výstavbu vlakových tunelů spojující východní a západní Londýn. Více než 5,5 miliard liber, alokovaných za tímto účelem, by mělo vytvořit nejméně 75,000 obchodních příležitostí. Šanci mají i čeští podnikatelé.

Výběrová řízení na kontakty týkajících se strojírenství, montáží, výroby až po zajišťování občerstvení, reklamních předmětů a dalších služeb se budou uzavírat až do roku 2017. Všechny možné příležitosti týkající se projektu Crossrail lze najít na uvedených internetových stránkách, kde jsou také další výběrová řízení na zajímavé zakázky v rámci Evropské unie http://ted.europa.eu/TED/main/HomePage.do.

Menší zakázky vhodné pro malé a střední exportéry jsou zveřejněny na webu CompeteFor https://www.competefor.com/business/login.jsp. Potencionální dodavatelé si mohou přečíst i speciální příručku Crossrail, ve které najdou více informací o programu a příležitostech s ním spojených http://www.crossrail.co.uk/assets/download/746.

V případě zájmu lze kontaktovat londýnské zastoupení MPO.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraničního zastoupení MPO v Londýně.

Tisknout Vaše hodnocení: