PARTNERSTVÍ KOHL´S S AMAZONEM SE PROHLUBUJE DÍKY NOVÉMU PLÁNU

22. 9. 2017

  • Země: US - Spojené státy americké
  • Datum zveřejnění: 22.09.2017

Gigant elektronického obchodu (e-commerce) Amazon rozšiřuje počátkem října své partnerství s obchodním řetězcem Kohl´s. Kohl's Corp uvedl, že bude přijímat vrácené zboží vybraných položek koupených od společnosti Amazon v některých svých obchodech v Los Angeles a Chicagu. V 82 obchodech, které tuto službu nabízejí, zabalí a zpět odešle zboží koupené u Amazonu. Zákazníci, kteří využívají služby Amazon Returns ve službách společnosti Kohl´s, budou mít rovněž parkovací místa v blízkosti vchodu do obchodu.

Obchodní domy v USA se potýkají s tím, že více lidí nakupuje on-line nebo v diskontních obchodech. Navzdory růstu online nakupování se většina maloobchodních transakcí stále uskutečňuje ve fyzických obchodech. Toto partnerství s Amazonem tak poskytne Kohl´s způsob, jak se odlišit od jiných obchodních domů a přilákat si kupující.

Zdroje: http://abcnews.go.com/Technology/wireStory/kohls-start-accepting-amazon-returns-stores-49947066; https://www.reuters.com/article/us-kohl-s-products-amazon-com/kohls-to-accept-amazon-returns-in-82-stores-idUSKCN1BU1G1

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Chicagu

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: