Pět českých start-upů zamířilo představit své nápady do Londýna

31. 10. 2016 | Zdroj: Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

Ve středu 26. října 2016 se v Londýně uskutečnil již druhý ročník setkání technologických start-upů z Česka, Slovenska, Polska, Maďarska a letos nově také z Rakouska. Akce Central European ICT StartUps 2016 přilákala 80 návštěvníků.

Každá země vybrala pro účast pět nejvhodnějších start-upů. Začínající inovativní firmy dostaly šanci představit se investorům a jejich prostřednictvím získat kapitál a příležitosti ke globální expanzi. Za Českou republiky byly ve spolupráci s ICT aliancí vybrány společnosti Geneea, Locaidme, MyStay, ThreatMark a Yottly.

O své začátky v podnikání se s účastníky přišel podělit také Christian Lane, zakladatel britské společnosti Smarter, která se specializuje na vývoj chytrých domácích spotřebičů. Pro české technologické firmy to byla unikátní příležitost porovnat své nápady v mezinárodní konkurenci a propojit se se zahraničními investory a podnikateli z různých sektorů.

Realizačním partnerem akce byla společnost PwC a British Private Equity & Venture Capital Association. Agentura CzechInvest byla jedním z organizátorů akce spolu s Ambasádami České republiky, Slovenska, Maďarska, Polska a Rakouska.     

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek