Pro podnikatele jsou připraveny možnosti konzultací o zemích SNS

3. 3. 2016 | Zdroj: Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO)

motiv článku - Pro podnikatele jsou připraveny možnosti konzultací o zemích SNS Teritorialisté MPO budou připraveni s podnikateli konzultovat obchodní techniky, možnosti a příležitosti v zemích SNS.

Konzultace k obchodním technikám, možnostem a příležitostem v zemích SNS budou poskytovat pracovníci MPO zabývající se teritoriální agendou. Klientské centrum, které naleznete v sídle agentury CzechTrade (Dittrichova 21, Praha 2), již tento pátek a rovněž i pátek následující přivítá Martina Pospíšila, ředitele odboru zahraničně ekonomických politik se svým týmem. Na programu jsou:

4. března 2016: Jižní Kavkaz (Ázerbájdžán, Arménie, Gruzie)

Specialisté se zájemci z řad podnikatelů rozeberou aktuální stav podnikatelského prostředí a mezinárodních vztahů, situaci v regionu, podmínky pro rozvoj vzájemných obchodních styků a možnosti podpory individuálních projektů.

11. března 2016: Rusko a další země SNS

Specialista bude informovat zájemce z řad podnikatelů o aktuálním stavu podnikatelského prostředí v Ruské federaci a jednotlivých regionech, vnitřní a vnější situaci, podmínkách pro rozvoj vzájemných obchodních styků a možnostech podpory individuálních projektů. Důraz bude kladen na možnosti užší spolupráce s vybranými regiony.

Registrovat se na konzultace je možné e-mailem kcexport@businessinfo.cz, nebo na telefonu +420 224 907 576.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek