Podnikatelské fórum „Česko-ruská spolupráce v oblasti těžebního průmyslu“ v Novokuzněcku

5. 5. 2016 | Zdroj: Generální konzulát České republiky

motiv článku - Podnikatelské fórum „Česko-ruská spolupráce v oblasti těžebního průmyslu“ v Novokuzněcku Generální konzulát v Jekatěrinburgu připravuje dne 8. června 2016 ve spolupráci s asociací Česká dobývací technika a Kuzbaskou obchodní a průmyslovou komorou podnikatelské fórum v Novokuzněcku za finanční podpory MZV ČR (projekt ekonomické diplomacie), a to v době konání veletrhu UGOL ROSSII & MINNING.

UGOL ROSSII & MINNING 2016 je jeden z nejvýznamnějších mezinárodních veletrhů v Ruské federaci, zaměřený na průzkum, podzemní a povrchovou těžbu, zpracování uhlí a nerostných surovin.

Zájemci o účast mohou kontaktovat GK Jekatěrinburg prostřednictvím e-mailové adresy commerce_yekaterinburg@mzv.cz. Další informace a organizační pokyny budou přihlášeným účastníkům rozesílány následně e-mailem.

Cílem akce je podpořit a zefektivnit účast českých firem (vystavovatelů i návštěvníků) na této výstavní akci. V rámci projektu bude dne 8. června 2016 (po ukončení výstavního dne) uspořádáno v centru Novokuzněcka podnikatelské fórum a dvoustranná obchodní jednání českých a ruských firem. Ve spolupráci s Kuzbaskou obchodní a průmyslovou komorou (KOPK) budou na akci pozváni potenciální a stávající obchodní partneři, jejichž výběr bude konzultován s asociací Česká dobývací technika a se všemi přihlášenými účastníky podnikatelského fóra. České firmy budou mít možnost pozvat další významné partnery během veletrhu.

Generální konzulát v Jekatěrinburgu ve spolupráci s KOPK zajistí rovněž pozvání oficiálních ruských představitelů a zabezpečí vysokou prestiž a publicitu pořádané akce a zúčastněných českých firem.

Těžba surovin a energetika jsou hlavními strategickými sektory ruské ekonomiky a největšími zdroji příjmů ruského státního rozpočtu. Pro české exportéry se zde nabízí řada obchodních příležitostí v souvislosti s potřebou modernizace a rozšiřování výrobních kapacit. Připravovaný projekt bude zajímavou příležitostí pro kvalitní prezentaci českých firem v RF a přispěje k udržení stávajících a k navázání nových obchodních kontaktů.

Kontakty na organizátory akce:

Generální konzulát v Jekatěrinburgu:
Ing. Luboš Laštůvka, obchodně-ekonomický konzul
e-mail: commerce_yekaterinburg@mzv.cz
tel.: +7 343 379 4762

Česká dobývací technika:
Ing. Jiří Šařec, výkonný ředitel
e-mail: j.sarec@seznam.cz
tel.: +420 602 443 914


Informace poskytnuta Generálním konzulátem České republiky v Jekatěrinburgu (Rusko).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek