Polsko je nejúspěšnější zemí celé skupiny Harley-Davidson

15. 4. 2015

  • Země: Polsko
  • Datum zveřejnění: 15.04.2015
  • Zdroj: http://zpravy.aktualne.cz

ilustrační obrázekŘeditel Harley-Davidsonu pro střední a východní Evropu Martin Heřmanský, který je nově zodpovědný za prodej motocyklů na Ukrajině, v rozhovoru pro Hospodářské noviny uvedl, že jde i přes současnou situaci o perspektivní zemi, kde existuje poměrně velká skupina finančně zabezpečených lidí. Nejúspěšnější zemí celé skupiny je se zhruba 700 prodanými motocykly ročně Polsko.

Už také za prodej motocyklů legendární americké značky Harley-Davidson na Ukrajině je z pražské kanceláře zodpovědný šéf Harley-Davidson Central and Eastern Europe Martin Heřmanský. Do tohoto regionu dále kromě Česka a Slovenska patří také Maďarsko, Polsko a pobaltské státy.

„Ukrajinu jsme získali do naší působnosti letos prvního března,“ informuje manažer a dodává, že zatím v této zemi působí jedno dealerství, které během loňského roku prodalo 60 motocyklů.

Podle něho jde i přes současnou situaci o perspektivní zemi. „Není zde rozvinutá tradice ježdění na motocyklech, ale na druhou stranu zde existuje poměrně velká skupina finančně zabezpečených lidí, které současná krize příliš nezasáhla. Právě tyto zákazníky chceme aktivně oslovovat a dostat ke značce,“ říká Heřmanský.

Do jisté míry je stav na Ukrajině podobný, jako byl před rokem 2010 v Polsku, které je nyní díky investicím do dealerské sítě s přibližně 700 prodanými Harleji ročně nejúspěšnější zemí skupiny.

Více na: http://zpravy.e15.cz/burzy-a-trhy/zahranicni-akcie/polska-posta-zamiri-na-burzu-potrebuje-penize-na-rozvoj-1174090#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylinkZpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade ve Varšavě.

Tisknout Vaše hodnocení: