Pozvání na networkingovou akci pořádanou u příležitosti účasti České republiky na veletrhu GITEX 2016 v Dubaji (16.-20.10.2016).

29. 8. 2016

Zastupitelský úřad České republiky v Abu Dhabi ve spolupráci s kanceláří Czechtrade v Dubaji a podnikatelským sdružením českých subjektů dlouhodobě působících ve Spojených arabských emirátech Czech Business Council Dubai (http://www.cbcdubai.cz) nabízejí českým firmám možnost prezentovat se v rámci networkingového večera konaného u příležitosti účasti České republiky na veletrhu GITEX 2016 v Dubaji (16.-20.10.2016). Projekt je realizován díky finanční podpoře Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci programů na podporu ekonomické diplomacie. Účast na akci je zdarma.

České firmy podnikající v oblasti informačních a telekomunikačních technologii se mohou bezplatně přihlásit na prezentaci  před pozvanými místními partnery. Akce je určena nejen pro české firmy vystavující na společném stánku České republiky na veletrhu GITEX 2016 (Optokon, Alcoma, Micos, Retia, Flowmon Networks), ale prioritně pro české firmy, které se společného stánku České republiky nezúčastní. Veletrh GITEX je druhý největší veletrh v SAE a třetí svého druhu na světě, v roce 2015 se ho zúčastnilo 3700 firem z 60 zemí a navštívilo ho 142 profesionálů ze 150 zemí světa.

Prezentující se firmy si mohou na akci pozvat až 3 potenciální obchodní partnery, další partnery zajistí Zastupitelský úřad ČR v Abu Dhabi ve spolupráci s kanceláří Czechtrade v Dubaji, sdružením Czech Business Council a Dubajskou obchodní a průmyslovou komorou. Realizace večera pod záštitou Velvyslanectví České republiky, kanceláře Czechtrade a sdružení Czech Business Council zvýší prestiž akce, zejména vůči představitelům státních institucí a velkých firem. Po ukončení prezentace bude následovat networking a buffet diner.

Akce se koná dne 18.10.2016 od 19.00 v prostorách prestižního golfového klubu Emirates Golf Club (http://www.dubaigolf.com/emirates-golf-club.aspx ), adresa: Emirates Golf Club, Emirates Hills 2, Dubai. Doprava: taxi nebo metrem (naproti vchodu do klubu je Nakheel Metro Station, red line).

Zájemci o prezentaci nechť potvrdí svoji účast emailem na adresu petr_vlk@mzv.cz, michal.nedelka@czechtrade.cz a info@cbcdubai.cz, nejpozději do 1.10.2016, aby bylo možné včas rozeslat pozvánky s profily všech prezentujících se firem. Účast je omezena celkovým počtem 50 osob. Přihlášené firmy obdrží obratem oficiální pozvánku na akci, kterou mohou rozeslat svým obchodním partnerům. Případné dotazy zodpoví ekonomický a obchodní rada ing. Petr Vlk, tel: +971 2 6782 800, email: petr_vlk@mzv.cz .

Ing. Petr Vlk, ekonomický a obchodní rada, Zastupitelský úřad v Abu Dhabi, 29.8.2016

Více informací na: http://www.mzv.cz/abudhabi/cz/obchod_a_ekonomika/pozvani_na_networkingovou_akci_v_ramci.html

Tisknout Vaše hodnocení: