Pozvání na podnikatelskou misi výrobců a dodavatelů zelených technologií do Malajsie

17. 7. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Pozvání na podnikatelskou misi výrobců a dodavatelů zelených technologií do Malajsie Velvyslanectví ČR v Kuala Lumpur si dovoluje pozvat české firmy k účasti na podnikatelské misi spojené také s účastí na veletrhu IGEM 2017, který se bude konat ve dnech od 11. do 13. října 2017.

Tato podnikatelská mise je vhodná především pro firmy z oblasti solární a vodní energetiky, úpravy vody, řešení pro Smart Cities a IoT, technologií pro úsporu energie, recyklačních technologií a další. Hlavním cílem a těžištěm aktivit v rámci mise je vytvoření příležitostí pro obchodní jednání a prezentaci českých firem. Hlavní plánované aktivity mise zahrnují:

  • Business matchingový seminář a další networking – zúčastněné české firmy dostanou možnost prezentovat své výrobky, a poté se zúčastnit business matchingu na podnikatelském semináři pořádaném velvyslanectvím v průběhu veletrhu IGEM 2017 na výstavišti KLCC v Kuala Lumpur. Velvyslanectví dále podpoří networking uspořádáním společenského podniku za účasti významných zástupců místní obchodní sféry. Účastníci mise se též budou moci zúčastnit networkingových akcí pořádaných Obchodní komorou EU-Malajsie;
  • Účast na veletrhu zelených technologií IGEM 2017 – největší a regionálně proslulý veletrh specializovaný na zelené technologie, který se bude konat ve dnech 11. – 13. 10. 2017 v Kuala Lumpur. Velvyslanectví nabízí českým účastníkům možnost prezentace svých výrobků a služeb na stánku velvyslanectví ČR v pavilonu EU, který za tímto účelem velvyslanectví zajistilo. Na veletrhu budou dále účastníci mít možnost B2B jednání s malajsijskými a zahraničními firmami a také se zástupci Ministerstva energetiky, zelených technologií a vody Malajsie. V roce 2017 se očekává až 25 000 návštěvníků z 50 zemí a účast 320 firem z 20 zemí. Letošní zaměření veletrhu se vedle zelených technologií obecně orientuje zejména na problematiku environmentální udržitelnosti měst a „Smart Cities“;
  • Individuální jednání dle požadavků účastníků – dle zájmu účastníků velvyslanectví nabízí asistenci při jejich sjednávání.

Velvyslanectví pro účely mise zajistilo financování z fondu Projekty pro ekonomickou diplomacii MZV, ze kterého bude hrazena pozemní doprava v místě, propagace, pronájem stánku na veletrhu IGEM 2017, náklady na networkingové podniky, business matchingy a další organizační náklady. Účastníci mise si hradí ubytování a dopravu do Malajsie.

V případě zájmu kontaktujte náš úřad. Osobou zodpovědnou za tuto misi je p. Vojtěch Hromek, e-mail: vojtech_hromek@mzv.cz, tel.: +601 2303 0170.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Kuala Lumpur (Malajsie). Autor: Vojtěch Hromek.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek