Pozvánka k bezplatné účasti na Asijské logistické a námořní konferenci v Hongkongu (listopad 2017)

14. 9. 2017 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

motiv článku - Pozvánka k bezplatné účasti na Asijské logistické a námořní konferenci v Hongkongu (listopad 2017) Vláda zvláštní správní oblasti Hongkong pořádá ve spolupráci s Hong Kong Trade and Developement Board a příslušnými profesními organizacemi „Asijskou logistickou a námořní konferenci“, která se uskuteční v Hong Kong Convention and Exhibition Centre ve dnech 23. a 24. listopadu 2017.

Konference se zúčastní přední představitelé firem a institucí z oboru z celého světa. Hlavními tématy konference budou „Belt and Road Initiative, E-Commerce, Smart Logistics“.

Organizátoři konference nabídli Generálnímu konzulátu ČR v Hongkongu volné vstupenky (původní cena 230 USD), které jsou určeny i pro české firmy a instituce doporučené naším konzulátem. K dispozici máme 5 vstupenek, v případě většího zájmu může Generální konzulát ČR v Hongkongu zajistit 50% slevu. Ostatní náklady (cestovné aj.) si hradí účastník.

Generální konzulát žádá státní a oborové instituce i firmy, které o účast mají zájem, aby vyplnily níže uvedený nominační formulář a obratem jej zaslaly na emailovou adresu: commerce_hongkong@mzv.cz. Odpověď zájemců je očekávána obratem, protože počet míst za uvedených podmínek je omezen a platí pravidlo „first-come-first-served“.

Více informací včetně seznamu vystupujících odborníků najdete na www.almc.hk.

Informace poskytnuty Generálním konzulátem České republiky v Hongkongu (Čína).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek