Pozvánka k účasti na nejvýznamnějším veletrhu cestovního ruchu v Řecku

24. 7. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Pozvánka k účasti na nejvýznamnějším veletrhu cestovního ruchu v Řecku Velvyslanectví České republiky v Athénách zve k účasti na 33. ročníku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu PHILOXENIA 2017, který se uskuteční v Soluni na výstavišti HELEXPO ve dnech od 10. do 12. listopadu 2017.

Veletrh PHILOXENIA je nejvýznamnějším veletrhem cestovního ruchu na Balkánském poloostrově. Jeho již 33. ročník se uskuteční v severořecké metropoli Soluni na výstavišti HELEXPO ve dnech od 10. do 12. listopadu 2017. Paralelně proběhne stejně jako v uplynulých letech veletrh hotelového vybavení HOTELIA.

V loňském roce se obou veletrhů zúčastnilo 621 vystavovatelů, což je o 50 % více než v roce 2015 a obdobně vzrostl také počet návštěvníků, který překročil 20 tis. S ohledem na odborný charakter veletrhu rok od roku roste význam B2B/G2B jednání, která se stala nedílnou součástí veletrhu. V loňském roce navštívilo veletrh 383 hosted buyers z 34 zemí, kteří uskutečnili na 5 tis. B2B setkání.

Organizátor veletrhu podobně jako v předchozích letech poskytl velvyslanectví malý informační stánek k prezentaci České republiky, kde Vás rádi uvítáme. Vzhledem k limitované výstavní ploše je možná bezplatná účast na stánku Velvyslanectví ČR pouze pro omezený počet vystavovatelů, po dohodě s organizátory lze však výstavní plochu rozšířit za úhradu 90 eur/m2.

Zastupitelský úřad ČR v Athénách zve k účasti na veletrhu, ať již jako vystavovatele nebo alespoň jako návštěvníky. Informace:  Tel.: +30 210 6729926, e-mail: commerce_athens@mzv.cz.

Prezentace loňské účasti na webu velvyslanectví

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Athénách (Řecko). Autor: Milan Fischer, zástupce velvyslance, Jitka Chromcová, asistentka pro obchodní, ekonomickou a politickou agendu.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek