Pozvánka k účasti v misi ministra průmyslu a obchodu na veletrh China-CEEC Investment and Trade Expo

20. 3. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zemědělství (MZe)

motiv článku - Pozvánka k účasti v misi ministra průmyslu a obchodu na veletrh China-CEEC Investment and Trade Expo Ve dnech 7. – 13. června 2017 se uskuteční mise Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky do Čínské lidové republiky. Spolu s oficiální delegací bude součástí této mise i podnikatelská delegace, kterou organizuje Smíšená česko čínská komora vzájemné spolupráce spolu s agenturami CzechTrade a CzechInvest, Zastupitelským úřadem ČR v Pekingu a Generálním konzulátem v Šanghaji.

Hlavním cílem podnikatelské delegace je účast na 3. ročníku prodejního veletrhu „China-CEEC Investment and Trade Expo“ v přístavním městě Ningbo v provincii Zhejiang, který se uskuteční ve dnech od 9. do 12. června 2017. Tento veletrh je součástí aktivit iniciativy Belt and Road mezi Čínou a zeměmi střední a východní Evropy, přičemž v letošním roce má Česká republika výsadní postavení, jelikož se stala hlavní partnerskou zemí tohoto veletrhu.

Ministerstvo zemědělství ČR chce tímto oslovit české společnosti se zájmem o vývoz zemědělských a potravinářských produktů, zboží denní potřeby, řemeslných výrobků, dárkových předmětů, zdravotnických produktů či výrobků pro domácnost, k účasti v podnikatelské delegaci. Výstavní prostor v rámci expozice České republiky i účast na veletrhu je pro účastníky zdarma.

Příprava programu probíhá ve spolupráci s Obchodním výborem města Ningbo (Ningbo Municipal Commision of Commerce). Komora zajišťuje realizaci expozice České republiky na veletrhu, asistenci při registraci vystavovatelů, zajištění ubytování v oficiálních veletržních hotelech, zajištění víz a v případě zájmu také zprostředkování mezinárodní přepravy zboží a exponátů.

V rámci programu mise bude dále možné zúčastnit se i dalších doprovodných aktivit jako například B2B jednání a v případě zájmu je možné aktivně se podílet na utváření doprovodného programu veletrhu. Účelem je reprezentovat Českou republiku a její výrobky formou ukázky výroby, degustací, prezentací apod.

Další aktuální podrobnosti o programu budou průběžně zveřejňovány na webových stránkách Komory na adrese www.czechchina.com. V případě zájmu o účast v podnikatelské misi nebo další informace kontaktujte manažerku Smíšené česko čínské komory Annu Patočkovou na tel.: +420 776 552 112 nebo e-mailu anna.patockova@czechchina.com.

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek