Pozvánka na investiční konferenci Sarajevo Business Forum v Bosně a Hercegovině

26. 1. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Pozvánka na investiční konferenci Sarajevo Business Forum v Bosně a Hercegovině Ve dnech 22. a 23. května 2017 se bude v Sarajevu konat již 8. ročník regionálně významné investiční a ekonomické konference Sarajevo Business Forum (SBF). Cílem konference je představit Bosnu a Hercegovinu jako místo s mnoha zajímavými příležitostmi pro investice a podnikání.

Investiční a ekonomickou konferenci s názvem Sarajevo Business Forum, která se každoročně koná v Sarajevu již od roku 2010, tradičně organizuje Bosna Bank International (BBI) ve spolupráci se svými akcionáři (Islamic Development Bank, Dubai Islamic Bank a Abu Dhabi Islamic Bank) a pod záštitou předsednictví Bosny a Hercegoviny, a dále s podporou Ministerstva zahraničních věcí Bosny a Hercegoviny, Rady ministrů, kantonálních vlád a Zahraničně obchodní Komory Bosny a Hercegoviny.

Tematicky se Sarajevo Business Forum 2017 bude věnovat oblasti energetiky, infrastruktury, zemědělství, vzdělávání, financí, služeb, IT a cestovnímu ruchu.

Konference umožňuje B2B setkání podnikatelů a vlastníků projektů z Bosny a Hercegoviny, Albánie, Chorvatska, Makedonie, Černé Hory, Srbska a Slovinska na jedné straně a jejich protějšků (podnikatelů a investorů) z více než 30 zemích světa na straně druhé. Je to skvělá příležitost zejména pro ty české firmy, které mají zájem proniknout na trhy nejen v Bosně a Hercegovině ale i v širším regionu západního Balkánu a v muslimském světě.

Více informací lze nalézt na oficiálních stránkách Sarajevo Business Forum nebo se firmy mohou obrátit na ekonomický úsek Velvyslanectví České republiky v Sarajevu (commerce_sarajevo@mzv.cz).

Sarajevo Business Forum

Sarajevo Business Forum

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Sarajevu (Bosna a Hercegovina). Autor: Petr Kašička, ekonomický diplomat.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek