Pozvánka na mezinárodní konferenci a veletrh BIOMED ISRAEL 2017

16. 1. 2017

  • Země: IL - Izrael
  • Datum zveřejnění: 16.01.2017

CzechTrade Tel Aviv společně s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou organizují účast českých firem na mezinárodní konferenci a veletrhu BIOMED 2017. Jedná se o největší mezinárodní akci v daném oboru pořádanou v Izraeli. V Tel Avivu se tradičně sejdou odborníci, vědecké ústavy a firmy z oboru živých věd, zdravotnictví, biotechnologií, diagnostiky, farmaceutik a dalších příbuzných oborů. V roce 2016 se akce v různé formě účastnilo více než 6 tis. profesionálních návštěvníků a 150 vystavujících firem z celého světa.

Konference vytváří příležitost seznámit se s posledními trendy a navázat kontakty s vyspělými izraelskými společnostmi. Následná spolupráce pak může mít různou formu – od prostého prodeje zboží a služeb, přes společný výzkum a vývoj určitých projektů až po spolupráci na třetích trzích, kde se jedna či druhá strana z různých důvodů obtížně prosazuje. V rámci doprovodného veletrhu je možné vhodnou formou zviditelnit své výrobky, technologie nebo služby a získat cenné kontakty se státní i soukromou sférou. V obou případech Vám nabízíme asistenci při pobytu a pomoc při zajištění vhodných partnerů k jednání. Další informace k odbornému zaměření a programu konference / veletrhu jsou průběžně aktualizovány na webu organizátora http://kenes-exhibitions.com/biomed2017/

 

Bližší informace k účasti Vám ráda poskytne přímo zahraniční kancelář CzechTrade Tel Aviv, telaviv@czechtrade.cz nebo tel. +972 52 8797159. Uzávěrka přihlášek je již 15.3. 2017 (pro veletrh) a 30.4. 2017 (pouze pro konferenci). Těšíme se na Vaši účast!

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: