Pozvánka na obchodní fórum v ukrajinském Kamjaněc-Podilskij (listopad 2017)

25. 9. 2017 | Zdroj: Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO)

motiv článku - Pozvánka na obchodní fórum v ukrajinském Kamjaněc-Podilskij (listopad 2017) Dne 10. listopadu 2017 se v ukrajinském městě Kamjaněc-Podilskij (Chmelnický region) bude konat obchodní fórum zaměřené na představení ekonomického a turistického potenciálu města a bude mít za cíl podpořit inovace a usnadnit vytváření obchodně-hospodářských vztahů se zahraničními podnikateli.

Fórum s názvem „Kamianets Open to the World, Kamyanets Open to You“ si mimo to klade za cíl propagovat zboží a služby místních podniků, navázat nové obchodní kontakty, rozvoj meziregionální a mezinárodní spolupráce a přilákání partnerů k podnikání ve městě Kamjaněc-Podilskij.

Na fóru se můžete setkat se zástupci diplomatických sborů a obchodních a ekonomických misí zemí světa zastoupených na Ukrajině, se zástupci samosprávných orgánů, s ukrajinskými a zahraničními společnostmi, které lobují za vývoz a s mezinárodními odborníky z oblasti ekonomie.

V případě vážného zájmu o účast se doporučujeme obrátit na Velvyslanectví Ukrajiny v ČR, obchodní rada Valerij Koroma (tel. +420 222 995 102).

V přiložených souborech naleznete základní informace o akci a předběžný program fóra v anglickém jazyce.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek