Přehled veletrhů v Německu v roce 2017

5. 5. 2016 | Zdroj: CzechTrade

motiv článku - Přehled veletrhů v Německu v roce 2017 V průběhu roku 2017 se v Německu uskuteční řada mezinárodních veletrhů z oborů například stavebnictví, potravinářství či zdravotnictví. Zahraniční kancelář CzechTrade v Düsseldorfu bude pořádat společné české expozice. Veletrhy jsou ideální příležitostí pro navázání osobních vazeb se zahraničními partnery a představení firemní produkce široké veřejnosti.

Přehled veletrhů

BAU

Veletrh BAU je mezinárodně nejvýznamnější akcí oboru stavebnictví. Jedná se o světově prvotřídní platformu pro prezentaci nejnovějších stavebních materiálů a systémů. Veletrh pokrývá veškeré potřeby oboru stavebnictví, od architektury, přes vybavení a potřeb pro stavbu, až po stavební materiály, stavební IT, software a služby. Veletrhu se účastní všechny vedoucí světové firmy ze stavebního průmyslu.

Společný stánek CzechTrade bude umístěn v hale B5 se zaměřením na dřevo (dřevěné materiály, dřevostavby, fasádní systémy, interiéry, schody, dýhy, doplňky). Termín pro přihlášení je 9. května 2016. Více informací včetně přihlášky.

ISM

Veletrh ISM (Internationale Süßwarenmesse) je prvotřídní platforma pro prezentaci světových novinek z oboru sladkostí a cukrovinek. Výstavními exponáty jsou výlučně finální produkty určené pro maloobchod. Při této příležitosti jsou prezentovány mimo jiné následující výrobky: sladkosti, kakaové a čokoládové výrobky, sušenky, svačiny, cukrovinky, zmrzlina, bio produkty a další. Více informací včetně přihlášky.

ISH

Veletrh ISH je celosvětově největší akcí oboru sanitární techniky. Jedná se o prvotřídní platformu pro prezentaci nejnovějších trendů ze světa koupelen. Veletrh pokrývá veškeré potřeby oboru sanitární techniky a technického zařízení budov, od vybavení koupelen, přes produkty a služby pro vytápění, klimatizační a ventilační techniku, instalace, až po efektivní využívání obnovitelných zdrojů energie.

Veletrhu se účastní všichni klíčoví hráči na trhu se sanitární technikou a technickým zařízením budov. Více informací včetně přihlášky.

InterPack

Interpack je největším a nejvýznamnějším veletrhem balící techniky na světě. Prezentují se zde firmy z oblasti balicí a výrobní techniky z průmyslu potravinářského, cukrářského, farmaceutického, kosmetického, ale také z oblasti spotřebního zboží, průmyslového zboží a další.

Veletrh je zajímavý také z hlediska strojů pro balení a zpracování surovin, materiálů pro výrobu obalů a služby s tím spojené. Více informací včetně přihlášky.   

DrinkTec

Veletrh DrinkTec je celosvětově největší akcí pro prezentaci novinek z oblasti nápojové techniky. Představovány jsou kompletní výrobní linky, systémová řešení pro podniky všech velikostí. Veletrh pokrývá veškeré potřeby průmyslu nápojů a tekutých potravin od výrobního procesu, řízení výroby, plnící a balící techniky, přes suroviny, IT řešení a logistiku až po marketing. Více informací včetně přihlášky

Schweissen & Schneiden

Veletrh SCHWEISSEN & SCHNEIDEN je celosvětově největší akcí pro prezentaci novinek z oblasti svařovací, řezací a povrchové techniky. Představovány jsou přístroje a zařízení pro spojovací, potahovou techniku a přídavné materiály. Centrem pozornosti jsou i činnosti jako pájení, tepelné zpracování nebo tepelné nástřiky.

Veletrh pokrývá také oblast od vybavení dílen, bezpečnost na pracovišti, měření jakosti produktů až po odbornou přípravu a služby. Více informací včetně přihlášky.

FachPack

Veletrh FachPack je jeden z nejdůležitějších veletrhů v oboru obalového průmyslu. Ve třech veletržních dnech je představena ucelená nabídka obalového průmyslu a v jednotlivých segmentech obalových materiálů, obalových prostředků a pomocných obalových prostředků jsou představovány nejnovější trendy a inovace. Své nezanedbatelné místo mají na veletrhu FachPack i dodavatelé obalové techniky. Balicí stroje, etiketovací a značkovací technika tak patří k předmětům největšího zájmu.

Tento veletrh vytváří perfektní rámec pro prezentaci výrobků a služeb v rámci obalového průmyslu a všech záležitostí spojených s obaly, technikou, zušlechťováním obalů nebo i logistikou. Více informací včetně přihlášky.

I přesto, že se konají až v roce 2017, termíny pro uzavření příjmu přihlášek se již blíží. Prosíme tedy o zaslání přihlášek co nejdříve na kontakty uvedené u jednotlivých veletrhů.

Kontakty na ZK Düsseldorf:

Mgr. Adam Jareš, vedoucí zahraniční kanceláře
e-mail: duesseldorf@czechtrade.cz
tel.: +4921159825684
mobil: +49(0)1741454745
fax: +4921156643031

Julie Malá M.A., Odborný pracovník zahraniční kanceláře
e-mail: julie.mala@czechtrade.cz
tel.: +4921159825688
mobil: +49(0)15254504339

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek