Prezentace křišťálových komponentů Preciosy v Indii

5. 5. 2016 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

motiv článku - Prezentace křišťálových komponentů Preciosy v Indii Česká společnost Preciosa, výrobce křišťálových komponentů využívaných při výrobě oděvů, oděvních doplňků a dalších výrobků, připravila dne 24. dubna 2016 v Dillí ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Dillí tiskovou konferenci, prezentaci a praktický seminář pro indické partnery.

Program akce, pořádané v reprezentativních prostorách velvyslanectví osobně zahájil velvyslanec České republiky v Indii Milan Hovorka. Po úvodní tiskové konferenci spojené s prezentací společnosti Preciosa následoval odborný seminář s praktickými ukázkami aplikace křišťálových komponentů na textilie. V souvislosti s působením Preciosy na indickém trhu velvyslanec uvedl, že „prezentační akce poskytla indickým partnerům jedinečnou příležitost, aby se přesvědčili o vynikající kvalitě a propracovaném technickém řešení Preciosy, které zdaleka převyšuje úroveň levnějších konkurenčních výrobků na indickém trhu“.

Foto z prezentace Preciosy v IndiiProgram akce byl strukturován do prezentací pro novináře a pro stávající a potenciální obchodní partnery, po nichž následoval praktický odborný seminář, a na závěr se uskutečnila večeře pro pozvané hosty.

Tiskové konference se účastnili novináři píšící pro tištěná a internetová média se zaměřením na životní styl, oblékání a volný čas. V jejím úvodu vystoupil velvyslanec České republiky v Indii Milan Hovorka, který vyjádřil potěšení nad tím, že se v prostorách velvyslanectví prezentuje „takto významná česká sklářská společnost, která je vynikajícím představitelem tradičně silného exportního odvětví“.

Během tiskové konference, která byla spojená s podrobnou prezentací, byli přítomní zástupci indických médií seznámeni s profilem jedné z největších českých společností a detailně pak s jejím výrobním programem zaměřeným na vysoce kvalitní křišťálové komponenty.

Následující seminář pak pozvaným hostům z řad obchodníků a módních návrhářů nabídl možnost vyzkoušet si aplikaci křišťálových komponentů na hedvábné textilie. Praktického semináře a ukázek aplikace křišťálových komponentů značky Preciosa se ochotně účastnili nejen módní návrháři a obchodní partneři, ale i zástupci médií.

Velvyslanec Milan Hovorka v této souvislosti poznamenal, že „prezentační akce a návazný praktický seminář probíhaly ve velmi přátelské a příjemné atmosféře“ a dodal: „Pevně věřím, že prezentační akce poskytla indickým partnerům jedinečnou příležitost, jak se přesvědčit o vynikající kvalitě a propracovaném technickém řešení Preciosy, které zdaleka převyšuje úroveň levnějších konkurenčních výrobků na indickém trhu. Velvyslanectví se společností Preciosa dlouhodobě úzce spolupracuje, což dokládá mimo jiné módní přehlídka křišťálových šperků Preciosy uspořádaná v Dillí v prostorách velvyslanectví na konci října loňského roku u příležitosti oslav státního svátku České republiky“.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Dillí (Indie).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek