Prezentace společnosti ZEZ SILKO, s.r.o. v Jekatěrinburgu (Sverdlovská oblast, RF)

19. 4. 2016 | Zdroj: Generální konzulát České republiky

Dne 5. dubna 2016 se v prostorách Business centra Prezident v Jekatěrinburgu uskutečnila prezentace společnosti ZEZ SILKO, s.r.o. Akce byla organizována agenturou CzechTrade pod vedením vedoucího zahraniční kanceláře Petra Slowika. Byla podpořena Generálním konzulátem ČR v Jekatěrinburgu.

Generální konzul Josef Maršíček a ekonomický konzul Luboš Laštůvka ve svých vystoupeních zdůraznili význam rozvoje vzájemných vztahů českých a ruských firem v uralském regionu v oblasti energetiky a uvedli přehled aktuálně připravovaných akcí v roce 2016, zaměřených na podporu této spolupráce.

Společnost ZEZ SILKO, s.r.o. je předním českým výrobcem výkonových kondenzátorů, kompenzačních a filtračně kompenzačních zařízení nízkého a vysokého napětí. Zajišťuje komplexní služby, související s kompenzací účiníku (PFC – power factor correction) fázového posunu mezi napětím a proudem. Nabízí změření parametrů v síti, zpracování projektů, výrobu a uvedení zařízení do provozu. Dodává rovněž komponenty potřebné pro zajištění požadovaného účiníku pro měření a regulaci elektrické energie.

Akce proběhla společně s oficiálním distributorem MicroEM, který působí ve Sverdlovské oblasti a zaujímá vedoucí postavení mezi dodavateli elektrických komponentů v Ruské federaci a v dalších zemích SNS. V rámci prezentací představitelé společnosti ZEZ SILKO, s.r.o. a MicroEM podrobně představili činnost svých společností a odpověděli na otázky představitelů zúčastněných energetických společností ze Sverdlovské a Čeljabinské oblasti. Následně proběhla diskuse a jednání o možných projektech vzájemné spolupráce.

Účastníky byla kladně hodnocena organizace akce a kvalita prezentačních prostor business centra. Podobné prezentace je možné v Jekatěrinburgu organizovat pro další české společnosti. Pro bližší informace se zájemci mohou obracet na ekonomický úsek Generálního konzulátu ČR v Jekatěrinburgu, e-mail: commerce_yekaterinburg@mzv.cz a na zastoupení agentury CzechTrade, e-mail: yekaterinburg@czechtrade.cz.

Informace poskytnuta Generálním konzulátem České republiky v Jekatěrinburgu (Rusko).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek