Příklady technologických, výzkumných a obchodních inovativních nabídek a poptávek

9. 7. 2018 | Zdroj: Enterprise Europe Network ČR

motiv článku - Příklady technologických, výzkumných a obchodních inovativních nabídek a poptávek Přinášíme Vám příklady inovativních nabídek a poptávek v původním znění zprostředkovávaných EEN českým podnikatelům. Enterprise Europe Network (EEN) působí ve více jak 60 zemích světa a v ČR je zastoupena konsorciem šesti partnerů koordinovaném Technologickým centrem AV ČR.

Níže uvedený fragment nabídek a poptávek pochází z mezinárodní databáze sítě Enterprise Europe Network (EEN), na kterou je napojeno více než 600 partnerů sítě. Tito partneři zprostředkovávají nabídky a poptávky z různých oborů zejména malým a středním podnikům v rámci svého regionu. 

Máte ve firmě na starosti technologický rozvoj nebo obchodní aktivity a měli byste zájem o nové partnery v zahraničí?  Pak je databáze určena právě Vám. Mezinárodní databázi si můžete procházet sami a pokud najdete nabídku nebo poptávku, která Vás zajímá, a nebo máte zájem zadat vlastní nabídku resp. poptávku, kontaktujte nás: Mgr. Lenka Podzimková, info.een@tc.cz. Naše služby jsou bez poplatku. Vstup do databáze EEN (volný vstup, bez registrace):

Vstup do vyhledávacího okna databáze EEN

Výběr poptávek – červenec 2018

Nabídka: Nátěrové hmoty
Španělská společnost s více než 30letou praxí v oblasti barev a laků, která se specializuje na vodou ředitelné barvy, laky a další výrobky, hledá s cílem rozšířit svůj trh distributory v ČR. Tato firma založená v roce 1984 se nachází v centru Španělska. Produkuje širokou škálu barev, laků a dalších výrobků – akryl, glazury, nátěry na fasády, pružný hydroizolační nátěr, sportovní linie barev, podlahové laky a barvy, ekologické barvy, nátěrové hmoty pro dřevo, barvy epoxidové, polyuretanové, pro zápalky, barviva, výrobky pro tónovací stroje. Vyvinula inovativní barvy na bázi vody s vynikajícími výsledky a umožňuje přizpůsobit produkty potřebám a požadavkům zákazníků. V současné době je její výrobní kapacita kolem 15 000 tun za rok. Společnost pokrývá většinu národního trhu několika pobočkami a exportuje do více než 40 zemí v Africe, Evropě, Asii, Jižní Americe. Pro národní logistiku disponuje flotilou osmi vozidel pro každý typ zátěže. Španělská strana má zájem o nalezení zástupce / distributora / partnera v České republice a hledá jako své potenciální partnery především distributory barev a / nebo laků a podnikatele obchodující se stavebním materiálem, kteří by měli mít zkušenosti s distribucí stavebních materiálů a barev. Bylo by žádoucí, kdyby česká společnost měla vyvinuté klientské portfolio.
Více informací naleznete zde, přímá kontaktní adresa a katalogy produktů jsou na vyžádání k dispozici na hrdlicka@rhkbrno.cz.

Výběr poptávek – červen 2018

Nabídka: Slovinská nábytkářská firma hledá distributory multifunkčních konferenčních a nočních stolků s vestavěnými bezdrátovými nabíječkami pro mobilní telefony
Malá slovinská firma s dlouholetou tradicí, vyrábějící nábytek a kuchyňské potřeby z masivního dřeva, navrhla a vyrábí řady klasických a moderních multifunkčních konferenčních a nočních stolků s vestavěnými bezdrátovými nabíječkami pro mobilní telefony. Společnost hledá distribuční partnery pro marketing a prodej stolků.
Více anglicky zde.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Nabídka: Britské konsorcium hledá projektového partnera v oblasti personalizované medicíny
Britské konsorcium, složené z akademických institucí, regionálních poskytovatelů zdravotní péče a průmyslových partnerů, usiluje o vyvinutí systému, který by umožnil starším lidem žít samostatně. Inovačním záměrem projektu je vytvoření personalizovaného rozhraní (s podporou umělé inteligence) pro mobilní zařízení, které by výrazně usnadnilo výběr a instalaci vhodných podpůrných aplikací/systémů a umožňovalo aktualizovat nainstalované aplikace tak, aby byl optimalizován koučing jednotlivců.
Více anglicky zde.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Nabídka: Rakouský výrobce vybavení dětských hřišť hledá zahraniční partnery pro distribuci
Rakouská rodinná firma vyrábějící vysoce kvalitní vybavení dětských hřišť, leader v této oblasti na domácím trhu, nabízí k distribuci své výrobky. Jde o produkty vhodné pro hřiště s vysokou návštěvností (ve veřejných prostorách, školách) vyrobené ze dřeva a nezatěžující tak životní prostředí. Hledaní partneři by již měli mít kontakty v oblasti turismu, veřejného a komunálního sektoru a rovněž předchozí zkušenosti v prodeji hřišť.
Více anglicky zde
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Poptávka: Švédská společnost hledá dodavatele OEM produktů
Švédská společnost hledá dodavatele OEM produktů pro vozidla Ford Ranger, Toyota Hilux, Nissan Navara, VW Amarok, Mitsubishi L200 a Fiat Fullback (s nástavbovými kabinami).
Poptávané doplňky: 
• Canopy – boční či výsuvná okna 
• Pevné a rolovací kryty na nástavby
• Pevnostní nárazníky přední a zadní
• Kryty a clony
Další doplňky Bližší údaje o poptávaných doplňcích vozidel jsou zde. Výrobky musí být vhodné pro výše uvedené modely s nástavbovými kabinami. Varianty a nabídky závislé na modelovém roce budou diskutovány samostatně, ale v současné době je zájem o řešení pro modely od roku 2015. Společnost hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci, který nabídne dobrou kvalitu a konkurenční ceny. Společnost hledá evropské výrobce, očekává nárůst objemů objednávek.
V případě zájmu o spolupráci prosím kontaktujte: Jaroslava Martinková, martinkova@rhkbrno.cz, 532 194 930.

Výběr poptávek – květen 2018

Poptávka: Polský prodejce zemědělských produktů hledá nové výrobky k distribuci
Polská firma, která nabízí svým zákazníkům zemědělské výrobky, například hnojiva a zemědělské chemikálie, chce rozšířit svojí nabídku. Hledá zahraniční výrobce výše zmíněných zemědělských produktů, kteří by chtěli vstoupit na polský trh. Více anglicky zde.
Poptávka je platná do 23. července 2018.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Nabídka: Parkovací software
Belgická společnost s více než 30 lety zkušeností na trhu hledá potenciální partnerství s českými podnikateli, kteří mohou jejich produkty prodávat českým městům a obcím. Díky firemní nabídce jedinečné škály softwarových řešení (klíčový hráč v oblasti prosazování, povolení, antisociálního a parkovacího softwaru) je v pozici důležitého integrátora pro inteligentní města. Firma spolupracuje s obchodními partnery s rozhodovacími pravidly pro parkování v ulicích a na cestách, kteří mají k dispozici špičkové technologie, osvědčená řešení správy záznamů a řadu služeb, které zajišťují optimální výkonnost. Všechna jejich řešení pro parkování využívají cloudovou platformu, která umožňuje městům a provozovatelům parkovacích míst využít data v reálném čase. Cílem společnosti je představit a implementovat jejich inteligentní software pro správu měst a integrační platformu na českém trhu. Aby toho dosáhli, hledají potenciální partnerství s českými firmami, které mohou jejich software prodávat českým městům a obcím.
Kontaktní spojení v případě zájmu o spolupráci je k dispozici na hrdlicka@rhkbrno.cz.

Poptávka: Německý internetový obchod hledá produkty pro domácí péči, mobilitu, diabetes a antidecubitus
Německá firma zaměřující se na produkty pro domácí péči chce rozšířit svoji nabídku produktů z této oblasti (pomůcky pro mobilitu, rehabilitaci, diabetes, antidecubitus a další). Společnost provozuje B2C internetový obchod za účelem uvedení těchto produktů na trh a hledá výrobce, které mají zájem o vstup na německý trh. Více anglicky zde.
Poptávka je platná do 11. července 2018.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Poptávka: Výrobci čističek vzduchu
Nizozemská firma vyrábí patentované čističky vzduchu odstraňující viry, jemné částice, alergeny, plyny a pachy. Firma z důvodu potřeby navýšení výroby hledá výrobce s technickými a výrobními znalostmi v oboru ventilace, filtrace a zařízení pro kvalitu ovzduší. Předpokládaná spolupráce je zakázková výroba nebo licenční smlouva. Více anglicky zde.
Poptávka je platná do 11. června 2018.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Poptávka: Technologie superkritického extrahování tekutin
Litevská firma vyrábějící rostlinné výtažky hledá zařízení umožňující technologii superkritického extrahování tekutin, která by umožňovala 100% produkci přírodního extraktu při nízkých teplotách a tím výrobu mikrobiologicky čistých rostlinných výtažků. Firma má zájem o dodávku zařízení na klíč. Více anglicky zde. Poptávka je platná do 11. června 2018.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

 

Vstup do vyhledávacího okna databáze EEN

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek