Příležitost pro strojírenské společnosti napojené na offshore průmysl. B2B networking v Aberdeenu

14. 3. 2017 | Zdroj: CzechTrade

Zahraniční kancelář CzechTrade Londýn nabízí českým strojírenským společnostem napojeným na Offshore průmysl účast na prestižním B2B networkingu konaném 7. 9. 2017 v Aberdeenu u příležitosti největšího veletrhu offshore v Evropě „SPE Offshore Aberdeen“. Networking je organizovaný místní obchodní komorou Aberdeen and Grampain Chamber of Commerce (AGCC) ve spolupráci s CzechTrade Londýn.

Jedná se o jedinečnou příležitost navázat kontakty s britskými a globálními klíčovými hráči offshore průmyslu/Oil and Gas se zaměřením na produkty jako jsou například dodávky speciálních ocelových struktur, tlakových nádob a jiných jiných nádrží, dodávky do těžařského a petrochemického průmyslu, velkých výkovků, převodových systémů, části turbín a elektrických motorů, armatur, lodního a podmořského vybavení a dalších.

Na akce je možné jednat/diskutovat a především se osobně seznámit s klíčovými členy AGCC.

Čeští účastníci se mohou těšit na:

  • 15 minutové oficiální vystoupení - představení českých firem na networkingovém večírku
  • Seznam účastníků – klíčových hráčů v offshore průmyslu selektovaných přímo pro poptávky českých firem
  • One-to-one meetings s předem vybranými společnostmi ze seznamu účastníků o které dopředu zažádá a britský protějšek schůzku potvrdí.
  • Upozornění na účast české delegace na oficiální pozvánce a v rozesílaných newsletterech
  • Prezentační zázemí (pro katalogy, letáky…) pro každou českou firmu v prostorách networking
  • Visačky pro každého účastníka s logem české delegace
  • Propagační ½ strana ve speciální edici „the Offshore Europe edition“ v rámci Business Bulletinu, který je distribuován 1 800 členům obchodní komory a dalších 2 000 výtisků je distribuováno po business hubech v Aberdeen (výstaviště…)
  • Branding akce v ostatních vydáních místního měsíčníku „Business Bulletin“ a v kalendáři obchodní komory
  • Bohaté skotské občerstvení s českým pivem a skotským dudákem u vchodu na akci

V případě účasti na akci je ideální ji spojit s návštěvou obřího veletrhu Offshore Europe (ten je doslova přes ulici, naproti AGCC), kde je celá řada vystavovatelů, kteří mohou být obchodními partnery.

Dotovaná cena za akci činí 19 500 CZK.

V případě jakýchkoliv dotazů a zájmu o networking se prosím hlaste na london@czechtrade.cz Kapacita akce je volná již jen pro poslední tři firmy  – přihlášky lze tedy přijímat jen do 7. 4. 2017 na principu uspokojení zájemce, který se přihlásí jako první.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek