Projekt ocení společenskou odpovědnost firem

29. 6. 2016 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Společenská odpovědnost firem (CSR) může přinést užitek nejen lidské společnosti, ale je zároveň skvělou reklamou pro samotné podniky. Nejlepší CSR firmy získají ocenění v již 13. ročníku soutěže TOP Odpovědná firma. Firmy se mohou do projektu hlásit až do 1. srpna letošního roku.

soutěžVyhlašovatel ceny, nevládní platforma Byznys pro společnost, navazuje na loňský modernizovaný koncept soutěže.

Účastníci mohou i letos získat jedinečné ocenění formou certifikátu bronzové, stříbrné a zlaté úrovně, což může být motivace pro firmu i její zaměstnance, ale i důležitá informace pro zákazníky, obchodní partnery či média.

„Loňský ročník prokázal, že koncept ceny postavené na ratingu a možnosti získat zpětnou vazbu pro zapojené společnosti našel velice pozitivní odezvu. I proto jsme letos podpořili jsme tento model a chceme dále nabízet oceňování každému, kdo má zájem zhodnotit svůj přístup k odpovědnému podnikání," shrnuje předsedkyně platformy Byznys pro společnost Pavlína Kalousová.

Hlaste se zdarma

Podnikatelé se mohou přihlásit zdarma do 1. 8. 2016, hodnocení proběhne v průběhu srpna a září. Slavnostní vyhlášení výsledků je naplánováno na 19. 10. 2016. Podrobnosti najdete na stránkách topodpovednafirma.cz

 

Přihlášky posoudí odborná komise složená ze zástupců komerčního i neziskového sektoru, státní správy, expertů a osobností, které se aktivně podílejí na rozvojitakzvaného odpovědného podnikání v ČR.

Součástí projektu má být letos i komunikační kampaň, která zviditelní nejen samotnou cenu, ale také nejlepší projekty v jednotlivých kategoriích. Pro firmy jde zároveň o příležitost zmapovat si situaci v odpovědném přístupu k podnikání v ČR. Hodnocení slouží jako podklad pro rozvoj firemních strategií a získání informací o praxi napříč trhem.

Redakčně upravená tisková zpráva topodpovednafirma.cz

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek