Propagace Česka jako turistické destinace během oslav Dne Evropy na Kypru

10. 5. 2016 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

motiv článku - Propagace Česka jako turistické destinace během oslav Dne Evropy na Kypru Zastupitelský úřad ČR v Nikósii se zúčastnil se svým informačním stánkem tradičních oslav Dne Evropy na Kypru, které se v letošním roce uskutečnily v Limassolu.

Foto z českého stánku na KypruMultinárodní „veletrh“ pod otevřeným nebem nabízející informace (a chutě) z jednotlivých ČS EU se uskutečnil v sobotu 7. května 2016 v podvečerních a večerních hodinách na hlavní části limassolské přímořské promenády v centru města. Spolu s diplomatickými zastoupeními EK/EP a ČS EU na Kypru se akce zúčastnilo několik kyperských NGO. Spolupořadatelem akce bylo město Limassol.

Zaměřením nabídky informačního stánku českého velvyslanectví bylo Česko a jeho jednotlivé regiony jako turistické destinace a obchodně-ekonomická spolupráce. Náš stánek nabízel širokou nabídku aktuálních informačních brožur a materiálů, které jsme obdrželi jak z ústředí CzechTourismu, tak z jednotlivých krajských úřadů, resp. ministerstva průmyslu a obchodu.

Stánek zaměřený na Českou republiku navštívilo několik set návštěvníků se zájmem o turistickou návštěvu ČR, často opakovanou. Akce tematicky navázala na nedávný obchodní seminář pořádaný zastupitelským úřadem ČR v Nikósii zaměřený na propagaci ČR a lázeňské turistiky.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Nikósii (Kypr).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek