Šance proniknout na zajímavý trh? Podnikatelská mise na Kubu se blíží

23. 8. 2017 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Už koncem letošního října se uskuteční cesta ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka na Kubu. Do Karibiku ho doprovodí podnikatelská mise. Ti, kteří by chtěli na Kubu odcestovat, mohou již nyní vyplnit předběžný dotazník, jež mapuje zájem podnikatelské veřejnosti.

Termín cesty je plánován na 29. října až 2. listopadu 2017, kdy se v Havaně koná významný mezinárodní multioborový veletrh FIHAV.

Cesta ministra Havlíčka naváže na předchozí návštěvy Kuby na úrovni náměstků v minulých letech. Ze šéfů jednotlivých rezortů již ostrovní stát navštívili ministr zdravotnictví a ministr zemědělství

Doprovod státních úředníků v převážné většině organizoval Svaz průmyslu a dopravy ČR. Ten nyní podnikatele žádá, aby v souvislosti s přípravou říjnové cesty vyplnili dotazník předběžného zájmu.

 „Důvodem je, abychom mohli v předstihu zajistit dostatečnou kapacitu ubytování a míst v letadle. Vyplnění dotazníku není závazné, uvítali bychom ale vyjádření reálného zájmu,“ informuje manažerka pro mezinárodní vztahy Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR) Petra Šeráková Jiránková.

S využitím tiskových materiálů SP ČR

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek