Setkání česko-novozélandsko-australské obchodní komunity v Aucklandu, Nový Zéland

1. 6. 2015

  • Země: Austrálie
  • Datum zveřejnění: 22.05.2015

Dne 10. června v 16:00 se v Aucklandu uskuteční setkání česko – novozélandsko – australské obchodní komunity, které pořádá Česko-Novozélandská obchodní asociace v čele s výkonným ředitelem Michalem Kadlecem.

S hlavní prezentací se představí Vojtěch Helikar z australské kanceláře CzechTrade v Sydney.  Mezi tématy bude působení kanceláře CzechTrade v Sydney, která je podporou českým firmám na místním trhu, jenž se rozhodly začít s importem svých výrobků na Nový Zéland a do Austrálie. Budou také představeny otázky české obchodní kultury a užitečné informace pro novozélandské firmy, jak hledat a navázat kontakt s českým obchodním partnerem v rámci exportu do České republiky.

Místo konání: AUT, 42 Wakefield Street, Auckland CBD,

Faculty of Business and Law - WF building, Level 7 – room WF710

Kdy: středa 10. června v 16:00

Společnosti Eurowood Construction, Njoy Drinks a Ocean Bridge Shipping, členové Czech New Zealand Business Association budou hovořit o jejich podnikání, překážkách, kterým musely čelit, logistice a úspěchu.

Toto setkání bude mimořádnou příležitostí, jak navázat nové zajímavé kontakty a dozvědět se více o obchodu mezi Českou republikou a Novým Zélandem od zkušených osobností a firem.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney.

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: