Setkání inovátorů: Nápady a vize jako inspirace pro podnikatele

13. 4. 2016 | Zdroj: BusinessInfo.cz

motiv článku - Setkání inovátorů: Nápady a vize jako inspirace pro podnikatele Co mohou tuzemské firmy udělat pro to, aby své nápady proměnily v konkrétní obchodní příležitosti? Odpověď nabídne 5. ročník festivalu Česká inovace, který proběhne 6. května v pražském kině Lucerna. Největší setkání inovátorů v ČR je přehlídkou zajímavých nápadů z mnoha oborů.

V České republice ojedinělá akce je prostorem pro setkání zástupců malých i velkých firem, start-upů, ale i vědců a vysokoškolských studentů. Součástí festivalu jsou workshopy i panelové diskuze.

Zástupci podnikatelské veřejnosti, ale i veřejné sféry si zde mohou vyslechnout inspirativní příběhy úspěšných inovátorů. Dozvědí se, jaké jsou nejnovější  trendy v celé řadě odvětví. Hlavními hvězdami 5. ročníku festivalu budou světově uznávaný česko-americký ekonom Milan Zelený a americký vizionář a propagátor osídlování sluneční soustavy Rick Tumlinson.

„Program je rozdělen do pěti částí. V rámci celého dne vám nabídneme pestrou paletu přednášek, diskuzí, představení úspěšných projektů formou PechaKucha či pohledů jednotlivých investorů na nejrůznější projekty,“ informují organizátoři akce.

Program České inovace

  • Přednáška Prof. Milana Zeleného, 9:30 – 10:30. Ekonomicko-technologický kontext – základ úspěšných inovací
  • Panelová diskuze, 11:00 – 12:30. Co se děje na českém inovačním hřišti? Co funguje velmi dobře a kde by naopak bylo potřeba zabrat? Své pohledy na věc Vám nabídnou přední osobnosti českého byznysu.
  • Prezentace Ricka Tumlinsona, 13:30 – 14:30.
  • Příběhy inovací, 14:30 – 15:30. Vítězní zástupci čtyř úspěšných inovací představí vývoj a vznik svého produktu.
  • Hodina H, 16:30 – 18:00. Inovátoři vs. byznysmani. Několik nadějných českých inovátorů odprezentuje své projekty a investiční záměry. Jaké budou reakce a doporučení ostřílených podnikatelských matadorů.

 

      Činfest 2016

Kontaktní informace

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek