Společnost Fourth Partner Energy dokončila instalace střešních solárních panelů pro SCOPE COMPLEX v Dillí

31. 5. 2016

  • Země: Indie
  • Datum zveřejnění: 31.05.2016
  • Zdroj: Solar Quarter - internetový server

Firma Fourth Partner Energy, která se zabývá solární energetikou, ohlásila uvedení do provozu střešní instalace o výkonu 90 kWp v komplexu budov Scope Complex v Novém Dillí.

ilustrační obrázekSCOPE je špičková profesní organizace zastupující Unii veřejných podniků. Tato Unie sdružuje také některé státní podniky, banky a další instituce, které jsou jejími členy. Rozsáhlý komplex se nachází na třídě Lodhi v New Delhi.

Zařízení střešní solární energie se skládá ze dvou instalací na dvou různých budovách. Projekt je jedním z nejsložitějších střešních instalací provedených firmou Fourth Partner Energy.

"Zavázali jsme se podstatně snížit naši spotřebu energie podstatně. Tato investice prohlubuje úsilí v oblasti naší působnosti a současně se ztotožňujeme s cíli pro energie vyrobenou z obnovitelných zdrojů vlády. Jsme hrdí na to, že ve spolupráci s Fourth Partner Energy jsme dosáhli úspory díky instalaci solární elektrárny.", řekl pan U.D.Choubey, generální ředitel komplexu.

Během posledních čtyř let se sdružení SCOPE snažilo o snížení plateb za energii - a to mělo za následek významné úspory energie.

"OBLAST komplex je jedním z nejprestižnějších projektů, a my jsme rádi, že jsme uvedli do provozu tento projekt, který je v souladu s nejvyššími standardy kvality a technickými schopností." Řekl pan Srinivasa Reddy, vedoucí operací a vývoje produktů společnosti Fourth Partner Energy. "Solární střešní instalace nejen pomohou podnikům ušetřit na nákladech na energii, ale také výrazně umožňují snížení uhlíkových emisí." a dodal: „Společnost Fourth Partner Energy odhaduje, že projekt bude kompenzovat více než 117 000 kg CO2 v průběhu příštích 25 let. To je ekvivalent výsadby 5 200 stromů. Navíc, v porovnání s provozem klasické uhelné elektrárny, bude ušetřeno až 218 000 litrů vody. 

Projekty solární energie mohou být též zajímavou příležitostí pro investory z České republiky.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Mumbai.

Zdroj: Solar Quarter

Tisknout Vaše hodnocení: