Společnost Invea-Tech otevírá pobočku v Austrálii

26. 2. 2015

  • Země: Austrálie
  • Datum zveřejnění: 25.02.2015

Společnost pokračuje v expanzi do zahraničí a potvrzuje status jedné z nejrychleji rostoucích tuzemských IT firem. Invea-Tech, přední dodavatel řešení pro ochranu podnikových sítí a zlepšování jejich výkonnosti, otevřela zastoupení v australském Melbourne. Na starosti bude mít obchodní aktivity a navazování partnerství v asijsko-pacifickém regionu. Po vzniku zastoupení v Německu a Beneluxu je to pro Invea-Tech v krátké době další významná zahraniční expanze, kterou potvrzuje status jedné z nejrychleji rostoucích tuzemských IT firem.Ilustřační obrázek

Rychlý rozmach IP sítí, zvyšující se počet zařízení a různorodost prostředí společně s neustále rostoucím objemem vnitřních i vnějších hrozeb zvyšují závislost podniků na síťové infrastruktuře. Řešení Invea-Tech disponuje výjimečnými schopnostmi oproti konkurenčním nástrojům, které jsou buď neúměrně drahé, neposkytují odpovídající škálovatelnost, úroveň detailu či jsou limitovány modelem nasazení. Růst firmy v desítkách procent dokazuje, že zákazníci tyto vlastnosti oceňují a mají o ně zájem.

Invea-Tech Australia představuje růst firmy v asijsko-pacifickém regionu, kde doposud působila prostřednictvím obchodních partnerů. Po účasti na veletrhu CeBIT Australia 2014 v rámci oficiální expozice České republiky si potvrdily potenciál zdejšího trhu a velký zájem o jejich technologie.

Klíčovou úlohou pobočky bude vedle rozvoje obchodu a partnerské sítě také šíření povědomí o technologiích monitoringu sítí a behaviorální analýzy, a to nejen v Austrálii, ale celém asijsko-pacifickém regionu. Invea-Tech dodává své produkty do Německa, USA i na další trhy a jsou přesvědčeni, že Austrálie je v oblasti ICT opravdu zajímavý trh a evropské firmy zde mají dobré jméno.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Austrálii.

Tisknout Vaše hodnocení: