Stát podpoří exportéry zdravotnických nástrojů do Španělska a Portugalska

8. 4. 2016 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

Zastupitelské úřady ČR v Madridu a Lisabonu nabízejí českým výrobcům zdravotnických nástrojů a zařízení účast na společné obchodní misi do Španělska a Portugalska. V termínu 30. 5. - 3. 6. 2016 budou mít české firmy možnost prezentovat své výrobky a služby místním potenciálním partnerům, distributorům a společníkům.

Zastupitelský úřad Madrid i letos prostřednictvím Projektu na podporu ekonomické diplomacie podpoří české výrobce a vývozce v oblasti zdravotnických potřeb, služeb a nástrojů, kteří mají zájem o vstup či posílení svých aktivit na španělském trhu. Mise se zúčastní také zástupce zahraniční kanceláře CzechTrade v Madridu, který bude českým exportérům k dispozici pro jejich navazující exportní aktivity.

Ve spolupráci se Zastupitelským úřadem Lisabon bude realizována podnikatelská mise zainteresovaných firem, která bude spočívat v prezentaci výrobků všem “na míru“ vybraným španělským a portugalským partnerům. Během akce bude také příležitost k individuálním konzultacím.

Zastupitelské úřady na své náklady zajistí prezentační prostory včetně příslušné techniky (promítací zařízení apod.), networkingové občerstvení, osloví potenciální partnery v příslušných zemích a připraví společný katalog. Na okraj akce lze zároveň v případě zájmu dojednat bilaterální jednání s vybranými firmami i státními institucemi.   

Plánovaný časový rozvrh:

Pondělí 30. 5.
večer – přílet do Lisabonu (přímá linka TAP odlétá v tento den z Prahy v 18:40 s příletem ve 21:10, jednosměrná letenka v současné době stojí 175 EUR)

Úterý 31. 5.

9:00 Registrace účastníků, káva, představení atd.
9:30 Zahájení prezentace českých společností, včetně přestávky na kávu
13:00 Ukončení prezentace, prostor pro bilaterální jednání firem s portugalskými kontakty, pracovní oběd
18:00 Číše vína na rezidenci velvyslance ČR pro české i portugalské účastníky prezentace (nutnost přepravy taxi)

Středa 1.6.

Přesun do Madridu dle individuálních preferencí, lety např. Iberia  12:30 – 14:55, Easyjet 15:05 – 17:25, cena kolem 30 EUR. Předtím dle zájmu možnost dalších schůzek apod.

Čtvrtek 2.6.

9:00 – 9:30 Registrace účastníků a káva – networking (zasedací prostor ZÚ Madrid)
9:30 – 12:30 Prezentace firem a výrobků, prostor pro bilaterální jednání
13:00 – 14:00 Číše vína pro české a španělské účastníky v prostorách rezidence velvyslankyně ČR (v docházkové vzdálenosti od ZÚ)

Pátek 3.6.

Odlet do Prahy dle individuálních preferencí (např. přímý let ČSA v 10:35 aktuálně za cca 140,- euro nebo  Smartwings ve 14:00 aktuálně za cca 95,- euro), dopoledne případně možnost dalších obchodních schůzek, návštěvy partnerských firem apod. dle zájmu firem.

V případě zájmu o účast na projektu prosíme, abyste kontaktovali obchodně-ekonomický úsek ZÚ Madrid – commerce_madrid@mzv.cz a/nebo ZÚ Lisabon – commerce_lisbon@mzv.cz.

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek