Stockholmský seminář pro české firmy se zájmem o spolupráci s Vattenfall Services Nordic AB

27. 5. 2016 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Stockholmský seminář pro české firmy se zájmem o spolupráci s Vattenfall Services Nordic AB Ve dnech 24. a 25. května 2016 proběhl ve spolupráci se skandinávskou kanceláří agentury CzechTrade dvoudenní seminář pro české firmy se zájmem o navázání sub/dodavatelské spolupráce s největší servisní firmou ve švédském energetickém průmyslu Vattenfall Services Nordic AB.

Semináře se zúčastnilo celkem 10 potencionálních dodavatelů z České republiky, kteří projevili zájem a svým profilem odpovídali poptávce švédského partnera.

Jedná se o následující české firmy, které byly zastoupeny celkem 17 osobami:

Velvyslanectví ČR ve Stockholmu a Czechtrade přípravou a uskutečněním tohoto semináře umožnily jak velkým, tak i středním a malým českým firmám představit na švédském trhu portfólio svých nabízených technologií, výrobků a služeb v oblastech výstavby, údržby a servisu sítí vysokého napětí a energetických zdrojů. Na švédské straně byli partnery manažeři, techničtí ředitelé a zástupci nákupu jednotlivých divizí firmy Vattenfall AB a Vattenfall Services Nordic AB. 

V rámci setkání proběhla první den prezentace švédského partnera, informace o jeho nákupních procesech, způsobu výběru dodavatelů a stávajících a plánovaných projektech. Následující den čeští dodavatelé na půdě Velvyslanectví ČR představili v rámci individuálních prezentací své výrobní programy a sub/dodavatelské kapacity jak v oblasti materiálu, tak i služeb. Dvoudenní dodavatelský seminář byl ukončen společným slavnostním obědem, dávaným velvyslancem ČR Jiřím Šitlerem, a závěrečnou diskuzí na Velvyslanectví ČR ve Stockholmu.

Stockholmský seminář proběhl v přátelské a otevřené atmosféře, všichni účastníci, jak z české, tak švédské strany, se aktivně připraveného programu účastnili, prezentace měly vysokou úroveň a byly předneseny profesionálním způsobem. Při osobních rozhovorech v rámci závěrečné diskuze zaznívala z obou stran pouze pozitivní hodnocení.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky ve Stockholmu (Švédsko), autor: Ing. Naděžda Homolová, zástupkyně VZÚ Stockholm

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek