Technologické centrum nově nabízí expertní poradenství pro firmy

12. 9. 2016 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Technologické centrum Hradec Králové (TC HK) spustilo novou službu expertního poradenství, která je zacílená na rozvoj malých a středních podniků. TC HK bude tuto službu poskytovat již existujícím firmám, které řeší překážky v dalším rozvoji.

TC HK hodlá stále rozšiřovat svou nabídku služeb pro podnikatele v regionu. „Chceme se více orientovat na již existující regionální firmy a poskytnout jim nástroje a prostředky pro další expanzi a rozvoj," řekl ředitel TC HK Ing. Ondřej Zezulák. „V minulých letech jsme identifikovali poptávku firem v regionu a i dosavadní trendy ukazují, že by služba mohla být pro mnoho firem atraktivní," dodává.

TC HK může nabídnout expertní poradenství v oblasti marketingu, procesního řízení, technického poradenství, ochrany duševního vlastnictví a mnoha dalších odvětví. Za tímto účelem TC HK vytvořilo portfolium mentorů z celé České republiky s odborností až v 50 oborech a minimálně 5letou zkušeností.  Díky tomu je TC HK schopno složit tým dle konkrétních potřeb klienta.

Jak to funguje?

Společnosti, které mají o službu expertního poradenství zájem, mohou kontaktovat tým TC HK a domluvit si první bezplatnou konzultaci přímo ve firmě. TC HK pak vybere vhodného experta nebo složí tým, který bude nejlépe vyhovovat potřebám klienta.

Více informací lze nalézt na www.tchk.cz nebo na telefonním čísle: +420 734 640 639.

Informaci poskytlo TC HK

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek