Technologie zpracování vody – gró veletrhu AQUATECH MEXICO 2016

3. 12. 2015 | Zdroj: CzechTrade

motiv článku - Technologie zpracování vody – gró veletrhu AQUATECH MEXICO 2016 Veletrh Aquatech, spolu s The Green Expo, patří k největším akcím z oboru životního prostředí a obnovitelných zdrojů energie každoročně pořádaným v Mexiku. Aquatech je dobrou příležitostí pro představení českých firem v teritoriu a navázání obchodník kontaktů s místními zástupci ze soukromého i veřejného sektoru.

CzechTrade zvažuje zařazení veletrhu Aquatech Mexico pro rok 2016. Pro příští ročník nabízí dvě místa pro české firmy. Zajistí vhodnou lokaci pro umístění stánku, přípravu a realizaci společné expozice, propagaci účastníků českého stánku – zveřejnění profilu produkce firem ve španělštině na webových stránkách CzechTrade, a to i po skončení akce, asistenční služby CzechTrade – zajištění akce, organizace jednání, tlumočení. Kontaktujte organizačního garanta akce.

Mexiko je druhou největší ekonomikou v Latinské Americe a čtrnáctou největší ekonomikou světa. Voda představuje strategické téma pro rozvoj celé země vzhledem ke špatné dostupnosti zdrojů. V mexických městech žije téměř 75 % obyvatel země a očekává se, že v roce 2030 to bude až 80 % z celkové populace. Mexická vláda proto představila velice ambiciózní plán na období 2015–2030, který slibuje efektivní využívání zdrojů vody a investice do technologií pro úpravu vody.

Oblast průmyslového čištění vody díky povinnosti firem instalovat čističky vody zažívá v posledních letech velký boom. Důkazem je hned několik projektů jak ze strany vládních, tak i soukromých subjektů. Dalšími perspektivními oblastmi jsou energeticky efektivní čištění odpadních vod, rozvoj vodovodů a kanalizací a zásobování pitnou vodou včetně její úpravy.

Organizační garant: Lenka Šmejkalová, e-mail: lenka.smejkalova@czechtrade.cz, tel.: 601 380 641.

Přílohy ke stažení:

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek